3 scenariusze, które mówią, że on nie jest w Tobie zakochany! Cz.2

Jeśli scenariusz z pierwszej części artykułu nie zniechęcił Cię do spotykania się z mężczyzną, który na Ciebie nie zasługuje, być może poniższe sytuacje uświadomią Ci, że naprawdę nie warto tracić energii. Nie akceptuj okruchów relacji, kiedy w rzeczywistości szukasz prawdziwej miłości.

iStock-511302594.jpg

Pierwszą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Scenariusz II: Mówi, że nie chce się wiązać

Na pierwszej randce, mężczyzna zdradza Ci, że nie chce się wiązać i nie szuka poważnej relacji. Z drugiej strony wysyła do Ciebie romantyczne wiadomości, zagaduje na czacie i głęboko patrzy Ci w oczy, kiedy się spotykacie. To wspaniałe, że potrafi Cię rozbawić, a jego uwaga skupiona na Tobie w tak perfekcyjny sposób, jest urocza. Wkrótce zapominasz o tym, co mówił na pierwszej randce. On nie chce tego, czego poszukujesz Ty. Pamiętasz?

Rozwiązanie: Chcesz wierzyć, że kiedy o tym wspominał, nie miał na myśli Ciebie, prawda? Nie chcesz, łapać go za słówka, ale to jedyny przypadek, kiedy naprawdę powinnaś! Powiedział, że jego randka nie jest szukaniem poważnych relacji. Bez względu na to, jak wielkie zainteresowanie Ci okazuje, najprawdopodobniej nie chce wziąć odpowiedzialności za poważny, trwały związek! Tracisz z nim czas. Odetnij tę fantazję!

Scenariusz III: Zwraca na Ciebie uwagę wyłącznie wśród ludzi

Spędzacie dużo czasu z przyjaciółmi, a to facet idealny, który zwraca uwagę wyłącznie na Ciebie. Nie wstydzi się komplementować i skupiać wzroku na Twoich kolejnych ruchach. Jednak nigdy nie udało Ci się porozmawiać z nim poza spotkaniami towarzyskimi w większym gronie. Owszem, w uroczy sposób komentuje Twoje zdjęcia na Facebooku, ale nic poza tym. Kobiety mają tendencję do usprawiedliwiania tego typu zachowań. Nierzadko wmawiają sobie, że mężczyzna jest nieśmiały lub zajęty. Te wymówki stają się na tyle satysfakcjonujące, że fantazja zaczyna rosnąć, do niewyobrażalnych rozmiarów. Wreszcie przychodzą dni, kiedy myślisz wyłącznie o nim i czekasz, aż w końcu zaprosi Cię na pierwszą randkę w cztery oczy. Przecież musi Cię lubić, prawda? Kiedy jesteście w większym gronie, on swoją uwagę poświęca wyłącznie Tobie!

Rozwiązanie: Po raz kolejny nie jest to prawda. Pamiętaj, zainteresowany kobietą mężczyzna zrobi wszystko, aby spotkać się z nią jak najszybciej. Nawet nieśmiali mężczyźni wiedzą, co zrobić, aby się umówić. Mężczyzna ze szczerym, romantycznym zainteresowaniem, chce mieć Cię dla siebie, na wyłączność! Jeśli nie wykona pierwszego ruchu… nie jest dla Ciebie. Określaj jego zainteresowanie Tobą na podstawie włożonego wysiłku.

Zdjęcie:  iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 28.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×