4 najczęstsze rodzaje zdrady

Zdrada partnera to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w życiu człowieka, mające ogromne konsekwencje na całą jego przyszłość. Zobacz, jakie rodzaje zdrady zdarzają się najczęściej.

zdradaaddada.jpg

Zastanawiasz się, czy Twój partner jest wobec Ciebie uczciwy? A może właśnie poznałaś kogoś nowego i nie wiesz, czy Twoje zachowanie wobec partnera jest w porządku? Przedstawiamy 4 najczęstsze rodzaje zdrady. Mogą przytrafić się każdej z nas. Jak rozpoznać symptomy każdej z nich?

ZDrada fizyczna

Zdarza się najczęściej, jednak wbrew pozorom dla kobiet jest najmniej bolesna. Kontakt fizyczny nie zawsze wynika bowiem z głębokiej relacji, a mężczyzna może o nim szybko zapomnieć (tak przynajmniej myślimy). Mimo to, wybaczenie czegoś takiego partnerowi graniczy z cudem i mimo dobrych chęci często jest niemożliwe.

Wycofanie się

W zdradzie nie musi brać udziału "ta trzecia". Czasami zdrada to również brak zaangażowania partnera w Wasze sprawy i poczucie wycofania. Jeżeli nie do końca wiesz, czy partner jest Tobą zainteresowany i czy jeszcze ma ochotę z Tobą rozmawiać, czy Cię dotykać, najwyższy czas na szczerość.  

Zdrada emocjonalna

To najgorsza ze zdrad. Przychodzi nieoczekiwanie i potrafi zepsuć nawet najtrwalszy związek. Do tego niestety trudno jej uniknąć... Nie jesteś w stanie przewidzieć, kogo Twój ukochany spotka na swojej drodze. Możliwe, że taki przypadek zdarzy się i Tobie. Świadomość, że gdzieś na świecie istnieje Twoja bratnia dusza może być bardzo trudna do pogodzenia ze związkiem, w którym jesteś... Aby zmniejszyć ryzyko, powinnaś jak najczęściej rozmawiać z partnerem i po prostu traktować go jak najlepszego przyjaciela.

Brak lojalności...

Zwłaszcza w towarzystwie innych. Jeśli od jakiegoś czasu Twój partner traktuje Cię jedynie jak powód do żartów i ośmiesza się w każdej możliwej sytuacji, przekroczył granicę, która jest dla Waszej relacji bardzo niebezpieczna. Miłość składa się nie tylko z przyjaźni i chemii, która jest między Wami- to także możliwość polegania na drugiej osobie. Jeżeli czujesz się "zdradzana" mimo że wcale nie chodzi o kobietę, to sygnał ostrzegawczy.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 27.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×