4 powody wyjaśniające, dlaczego jedynacy są wspaniałymi partnerami

Oczywiście nie ujmując dorosłym, którzy w dzieciństwie wychowywali się z rodzeństwem.

iStock-577306596.jpg

Dzieci, które nie mają okazji wychowywać się z rodzeństwem, często postrzegane są jako rozpieszczone, egoistyczne i zepsute. Skupienie uwagi rodziców, ich finansów i serca wyłącznie na jednym dziecku wywołuje zazdrość otoczenia. Okazuje się, że dzieci, które dorastały w pojedynkę, są fantastycznymi partnerami. Zobacz, dlaczego.

Są niezależni

Choć może wydawać się, że słowo niezależny nie idzie w parze z rodzicielstwem i małżeństwem, wcale tak nie jest. Niezależność to umiejętność niezasypywania partnera oczekiwaniami i potrzebami. To umiejętność samodzielnego przetrwania i możliwość zaoferowania wielu emocji drugiej osobie. Podczas, gdy bycie zbyt niezależnym może trzymać otoczenie na dystans, jedynacy uczą się tej umiejętności, przebywając z rodzicami, dlatego właśnie mogą łączyć się w pary, wciąż pozostając samowystarczalnymi.

Są kreatywni

Samotna zabawa jest jedną z konsekwencji wychowywania się w pojedynkę. Jest również ogromnym szansą na niesamowity rozwój wyobraźni i kreatywności. Te dzieci są twórcze, ponieważ muszą takie być! Nie chodzi wyłącznie o kreatywność w organizowaniu sobie zabawy, to też umiejętność radzenia sobie z problemami lub gorszymi momentami.

Są napędzane sukcesem

Jedynacy są także ambitni i częściej odnoszą sukcesy. Pomagają im w tym niezależność i kreatywność. Jeśli mężczyzna, z którym randkujesz, jest jedynakiem, z pewnością wkrótce go pokochasz. W szczególności jego pewność siebie i dążenie do wyznaczonego celu.

Potrafią rozwiązywać problemy

Tam gdzie jest wola, zawsze znajdzie się sposób na rozwiązanie problemu. Jedynacy nie mogli prosić rodzeństwa o pomoc w ich rozwiązywaniu, dlatego fantastycznie radzą sobie w trudnych warunkach. To prawdopodobnie jeden z najlepszych powodów do poślubienia jedynaka! Każda kobieta potrzebuje w życiu silnego oparcia, który nie poddaje się po pierwszej porażce.

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 29.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×