4 rzeczy świadczące o tym, że Twój związek już dawno się zakończył...

Od jakiegoś czasu coraz gorzej się dogadujecie? Po tych znakach poznasz, że Wasze uczucie zaczęło wygasać.

konieczwiazkuuu.jpg

Istnieją pewne niepokojące sygnały, które świadczą o tym, że Wasza relacja dobiega końca... Mogą się pojawić nawet wtedy, gdy oficjalnie nadal jesteście parą i niezauważone przybrać ogromny rozmiar w ostatecznym momencie. Niestety, wtedy jest już za późno na ratowanie związku. Czy masz się czego obawiać? Oto 4 oznaki rozpadu związku:

Obojętność

Jeśli wcześniej potrafiliście kłócić się całymi dniami, to oczywiście nie świadczyło dobrze o kondycji Waszej relacji, jednak jeśli nie macie siły nawet na awanturę, widocznie któreś z Was przestało odczuwać emocje w stosunku do drugiej osoby. Jeśli jedyne, co pojawia się podczas dyskusji, to irytacja, najwyraźniej macie siebie dość. 

Brak zainteresowania

Wcześniej potrafiliście przez cały dzień pisać do siebie, a teraz właściwie przestaliście interesować się swoimi sprawami? Co więcej, nie czekasz już na sygnał od niego i nawet nie brakuje Ci nieustannego kontaktu? Jeszcze gorzej jest, jeśli wiadomości od niego są dla Ciebie męczące i niepotrzebne. Jeśli nie potrafisz przypomnieć sobie, kiedy ostatnio rozmawialiście ze sobą szczerze, może pora pomyśleć o rozstaniu?

Mowa ciała

Zauważyłaś, że Twój partner coraz częściej Cię unika? I nie chodzi tu tylko o seks, ale również o jego spojrzenie, codzienne gesty. Na początku związku każda chwila jest odpowiednia, aby przytulić się do drugiej połówki. W miarę upływu czasu takie rzeczy stają się odruchem. Jeśli całkowicie zniknęły, pora zacząć się martwić... Brak zwyczajnej, ludzkiej czułości to zabójstwo dla każdego związku.

Drastyczne nieporozumienia 

Kiedy już zdarza Wam się rozmawiać o Waszych problemach, masz wrażenie, że każde z Was mówi o czymś zupełnie innym. W dodatku oboje czujecie się pokrzywdzeni przez drugą osobę, dlatego każda próba rozmowy kończy się jeszcze większym rozczarowaniem i coraz bardziej oddala Was od siebie. Narastające poczucie krzywdy i niesprawiedliwości w związku prędzej czy później sprawi, że będziecie chcieli uciec od siebie jak najdalej.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 08.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×