4 triki, dzięki którym skutecznie zaprosisz go na randkę!

Pokonaj w sobie lęk i przekonanie, że to tylko mężczyźni zapraszają na randki! Jeśli Tobie zależy na miłym spotkaniu, wyjdź z inicjatywą! Nie wiesz co zrobić, żeby być skuteczną? Oto kilka trików!

romantyczna-kolacja.jpg

1. Zadbaj o konkrety
Wiele zależy od tego, w jaki sposób sformułujesz pytanie. Nie może być ono zbyt ogólne, bo i odpowiedź nie będzie precyzyjna. I tak na przykład, jeśli spytasz, czy „kiedyś” się z kimś spotkasz, być może uzyskasz odpowiedź pozytywną, ale i tak do spotkania może nie dojść.
Najlepiej pytać konkretnie, z dokładnie określonym dniem, miejscem, celem - wtedy Twoje szanse rosną, a odpowiedź będzie o wiele precyzyjniejsza.

Zobacz także: RAPORT: Idealna randka według mężczyzn

2. Weź pod uwagę odmowę
Należy się przygotować na to, że odpowiedź niekoniecznie będzie taka, jakiej byś oczekiwała. Jednak zapamiętaj, jednorazowa odmowa nie oznacza porażki - mimo najszczerszych chęci spotkanie naprawdę może komuś nie pasować. Nie zniechęcaj się tym, za jakiś czas spróbuj ponownie.

3. Nie nazywaj randki „randką”

Randka kojarzy się z wydarzeniem, podczas którego jesteśmy skrępowani, oczekujemy czegoś, oceniamy, wiążemy z drugą osobą jakąś przyszłość. Samo to słowo może odstraszyć potencjalnego kandydata na partnera. Lepiej zatem użyć sformułowania „wyjście do kina”, „wyjście na kawę”. Brzmi niezobowiązująco i zdecydowanie nie powinno nikogo spłoszyć.

4. Nic na siłę
Podstawą jest to, by na nikim nie wywierać presji. Jeśli będziesz zbyt nachalna, może to wywołać niezamierzony efekt. Nikogo do niczego nie zmusisz, także nakłanianie na siłę do spotkania nie jest dobrym rozwiązaniem. Daj trochę przestrzeni, chwili do namysłu, nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi.

Fot: Thinkstock

Zobacz też: Ultra-kobieca stylizacja na randkę

 

 


 

Zobacz także:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 06.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×