4 zdania, które mówią więcej niż "kocham cię"

Starasz się jak najczęściej mówić partnerowi, że go kochasz? Prawdziwą miłość wyrazisz również innymi słowami...

niemowicwzwiazku.jpg

Czasami brakuje Ci słów, aby wyrazić to, co tak naprawdę czujesz do swojego partnera? Okazuje się, że poza "kocham Cię", istnieje kilka stwierdzeń, które sprawią, że mężczyzna poczuje się naprawdę kochany... Oto one:

Bez Ciebie czuję się nieswojo 

Zauważyłaś, że czas spędzony bez partnera jest dla Ciebie trochę mniej wartościowy niż momenty, w których jesteście razem? A może czujesz, że to właśnie z nim każda chwila jest piękniejsza? Powiedz mu o tym! Oczywiście nie chodzi o to, aby przebywać ze sobą przez całą dobę, jednak jeśli Twój partner jest jednocześnie Twoim najlepszym przyjacielem, nie mogłaś lepiej trafić!

Sprawiasz, że jestem szczęśliwa

Miłość nie zawsze idzie w parze z prawdziwym szczęściem. Niekiedy zdarza się, że mimo że jesteśmy zakochane, związek potrafi nas unieszczęśliwiać. Jeżeli Twoja relacja przynosi Ci radość, mów o tym swojemu partnerowi. Świadomość, że jesteś szczęśliwa da mu siłę do działania i dbania o Wasz związek jeszcze bardziej! 

O czym marzysz? 

Jeśli naprawdę kochasz swojego partnera, z pewnością interesuje Cię to, co się u niego dzieje. Staraj się dawać mu do zrozumienia, że naprawdę słuchasz tego, co do Ciebie mówi i interesuje Cię nie tylko to, co wydarzyło się w ciągu dnia, ale również jego plany czy marzenia. Miłość to nie tylko namiętność i przyjaźń, ale także otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

Jestem po Twojej stronie 

Jeśli w swojej relacji cenisz wsparcie, jakie daje Ci partner, staraj się odwzajemniać jego zaangażowanie. Świadomość, że możesz liczyć na ukochanego w każdej sytuacji to jedna z najlepszych rzeczy, jakie może dać Ci związek. "Kocham Cię" mówi jedynie o naszych emocjach. Od czasu do czasu staraj się przekazać partnerowi coś więcej :).

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 04.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×