5 dziwnych rzeczy, które robisz, gdy jesteś zakochana!

Kiedy jesteś zakochana, zachowujesz się inaczej niż zwykle. Co więcej, nie widzisz w tym nic dziwnego. W końcu musisz obwieścić swoje szczęście całemu światu!

corobizakochana.jpg

Zakochana kobieta chce poinformować o swoim uczuciu wszystkich ludzi dookoła- nie tylko opowiadając im o tym, ale również poprzez swoje zachowanie. Nic dziwnego! W takim momencie nasze hormony szaleją! Oto najdziwniejsze zachowania, które przytrafiają się każdej z nas, gdy jesteśmy zauroczone:

1.Wzbudzanie zazdrości. Mimo że spotykacie się dopiero od kilku tygodni, Ty już chcesz wzbudzić w obiekcie swoich uczuć zazdrość! W tym celu przyprowadzasz na spotkania najprzystojniejszych kolegów i starasz się zawsze nienagannie wyglądać.

2.Udawanie. Dotyczy zwłaszcza Twojej rzekomej niedostępności... Mimo że najchętniej spędzałabyś z ukochanym każdą chwilę, starasz się udawać niezainteresowaną jego towarzystwem. Uważaj, nie każdy mężczyzna lubi tego typu gierki!

3.Nieszczerość. Po kilku pierwszych spotkaniach starasz się zgrywać kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Nie chodzi tu jedynie o opowieści o Twoich talentach i zaletach, ale również sztuczny śmiech i przesadne reakcje. Pokaż mu prawdziwą siebie!

4.Pomyłki. Z pewnością każdej z Was zdarzyło się wysłać ukochanemu "pomyłkową" wiadomość tylko po to, żeby zacząć konwersację... Niekiedy również "przez przypadek" zjawiamy się w tym samym miejscu, co nasz wymarzony mężczyzna. Pamiętaj, że narzucanie się jest dla wielu mężczyzn bardzo odpychające...

5.Zwierzenia. Nie możesz się doczekać i od razu biegniesz do przyjaciół i opowiadasz im o swoim wymarzonym mężczyźnie? Mimo że robi to każda z nas, z takimi zwierzeniami warto chwilę zaczekać do momentu, kiedy relacja zrobi się nieco poważniejsza.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 12.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×