5 kłamstw, które kobiety słyszą od mężczyzn. Zobacz, co ukrywają

Naucz się odróżniać dobrych i prawdomównych mężczyzn od kłamców.

iStock-547515082.jpg

Najczęstszym powodem, dla którego mężczyźni kłamią, jest chęć podtrzymania złudnego obrazu mężczyzny idealnego. To właśnie przez to wydaje im się, że nie mogą zrezygnować z kłamstwa. Oto pięć najczęściej powtarzanych męskich kłamstw:

Nie rozumiem, dlaczego mój szef wymaga ode mnie, żebym pracował w piątkowe i sobotnie noce.

Mężczyzna, którego harmonogram najczęściej był przewidywalny i nagle stał się nieprzewidywalny, najprawdopodobniej Cię oszukuje. Czy jego praca naprawdę wymaga tego, aby poświęcał jej weekendowe noce? Z pewnością pragniesz wierzyć, że jest lojalnym pracownikiem, ale w rzeczywistości istnieje 50% szans, że jedyną rzeczą, nad którą pracuje, jest inna kobieta.

Dlaczego mam dwa telefony komórkowe? Jeden dla przyjaciół, drugi dla rodziny, bliskich znajomych i współpracowników.


Niektórzy rzeczywiście mają osobisty telefon komórkowy i służbowy telefon komórkowy. Jednak jeśli Twój partner darzy dziwną miłością jeden z telefonów, powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Jeden zwykle leży, gdzie popadnie i możesz z niego korzystać, a drugi jest poza Twoim zasięgiem? Sprawdź, czy w domu nie jest ukryty trzeci telefon. 

To moja najlepsza przyjaciółka Nie uprawiam z nią seksu. Obiecuję.

Jeśli Twój partner od czasu do czasu spotka się z dawną przyjaciółką, nie ma w tym nic złego. Jeśli jednak intuicja wielokrotnie wysyłała Ci sygnały, że ich przyjaźń może być czymś więcej niż platoniczną relacją, powinnaś zadać mu garstkę pytań na temat historii ich relacji. 


Nie odzywałem się do Ciebie z powodu problemów, z którymi się borykałem

Niektórzy kłamcy-uzurpatorzy i oszuści mają sumienie. Powiedzmy, że kłamliwy kobieciarz spotyka się z Tobą i daje Ci wrażenie wprowadzające w błąd- chce ze mną spędzać więcej czasu- myślisz. W tym samym momencie spotyka się jednak z dwoma innymi kobietami.  Pewnego dnia mógłby poczuć, że naprawdę gra na Twoich emocjach i chce to rozwiązać, ale… po prostu nie wie jak zrobić to w czysty sposób. Więc co robi? Sprawia wrażenie, niedostępnego i zdystansowanego. Ma nadzieję, że to Ty w końcu zdecydujesz się na rozstanie. 


Kochanie wkrótce zostawię ją dla Ciebie

W tym przypadku nie ma szans, żeby kłamstwo przybrało jakiekolwiek oblicze prawdy. Nawet najmniejszych. Uaktualnienie Was, jako jedynego, długoterminowego statusu, graniczy z fantazją. Na takich mężczyzn trzeba uważać szczególnie. Z jednej strony, ponieważ najprawdopodobniej nigdy nie zrezygnują z pierwszej partnerki z drugiej, nawet jeśli tak będzie, musisz pamiętać o tym, że mężczyzna, który zdradził raz, już nigdy nie przestanie zdradzać

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 03.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ależ jedziecie stereotypami. tekst- porażka.
Dodano: 2017-07-03 20:21:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×