5 oznak, że za bardzo się starasz, a dla niego jest to super nieatrakcyjne

Możesz uwierzyć lub nie, ale opublikowane przez Australijczyków badania potwierdziły tezę, że o mężczyznę trzeba się starać z umiarem.

iStock-533705842.jpg

Naukowcy jednogłośnie potwierdzili, że najbardziej pożądanymi kobietami, są te najmniej dostępne. Bycie nieco nieuchwytną może sprawić, że staniesz się bardziej atrakcyjna w oczach wymarzonego mężczyzny. Tych zachowań powinnaś unikać jak ognia. Zwłaszcza na początku związku.

Natychmiastowe odpisywanie na każdą wiadomość

Nie chodzi o pogrywanie z mężczyzną, z którym się spotykasz. Chodzi o wzięcie głębokiego oddechu i niewielkie przedłużenie czasu na oczekiwaną przez mężczyznę odpowiedź. Naukowcy twierdzą, że to skuteczne.

Nieskończony czas na rozmowy

Nigdy nie zdarzyło Ci się nie odebrać od niego telefonu lub nie odpowiedzieć na wiadomość na czacie? Czy odbierasz telefon, nawet jeśli jesteś bardzo zajęta? Powinnaś zmienić postrzeganie tego randkowego oddania. Postaraj się żyć swoim życiem i nie odpowiadaj na każde wezwanie.

Akceptacja zaproszeń

Chodzi zwłaszcza o te, które dostajesz na dosłownie moment przed wydarzeniem. Oczywiście raz na jakiś czas, jest to dopuszczalne, szczególnie wtedy, kiedy istnieją środki łagodzące. Kiedy akceptujesz takie zaproszenia nagminnie, powinnaś wiedzieć, że to raczej brak szacunku. Naprawdę chciałabyś związać się z mężczyzną, który oczekuje, że będziesz dla niego wolna w każdej chwili? Jeśli zaakceptujesz taki stan rzeczy, nauczysz go, że zachowuje się we właściwy sposób.

Porzucanie dotychczasowych zajęć

Osoba, którą się spotykasz, nie powinna oczekiwać, że będziesz traktować ją priorytetowo od samego początku. Jeśli musisz spotkać się z przyjaciółmi, posprzątać mieszkanie lub przygotować coś ważnego do pracy, zrób to! Nie zapominaj o całym swoim życiu, kiedy mężczyzna, z którym randkujesz, prosi Cię o spotkanie.


opowiadanie zakończenia filmu

Czy opowiedziałaś mu już wszystkie historie ze swojego dzieciństwa? Zabrałaś go na wyczerpującą wycieczkę po swojej psychice? Zachowaj dla siebie małe sekrety i nie zdradzaj całej siebie, zanim na dobre nie postanowicie, że chcecie stworzyć długoterminowy związek. Na dłuższą metę to niezdrowe.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 13.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×