5 porad dla zaręczonych par

W świecie istnieje pewna idealistyczna fantazja dotycząca czasu narzeczeństwa. Na zdjęciach, stronach internetowych, w telewizji i filmach przedstawia się go, jako najpiękniejszy sezon związku. Z drugiej strony zaangażowanie w przygotowanie ślubu może być stresujące. To bardzo smutna prawda, ale mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które sprawią, że z łatwością i miłością przebrniecie przez ten czas.

iStock-492008138.jpg

Granice planowania ślubu

Nie pozwól, aby planowanie ślubu przesłoniło Ci cały świat, a zwłaszcza Twojego ukochanego. Nie jest to łatwe, ale bardzo zdrowe dla związku. Ustalcie pewne granice dotyczące planowania, a resztę czasu poświęćcie na cieszenie się sobą, bez ustaleń dotyczących ślubu. Takie postępowanie ochroni Was przed przytłoczeniem i frustracją.

Szczegółowy harmonogram planowania

To najlepsze narzędzie, które możecie mieć do dyspozycji podczas planowania ślubu. Wzór takiego harmonogramu można już nawet znaleźć w Internecie! Ten, który wykonacie samodzielnie, może zakładać nieco więcej szczegółów. Jest fantastycznym pomysłem również, jeśli chodzi o dzielenie się wizualnie postępami ze swoim partnerem.

Pozwól sobie pomóc

Kobiety to niezwykle uparte osoby, ale jeśli rodzina lub przyjaciele oferują pomoc, warto z niej skorzystać. Nie odmawiaj pomocy przy planowaniu jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Pokaż im, w którym kierunku chcesz iść, w ten sposób ułatwisz im pomoc.

Jeśli możesz, skorzystaj z pomocy wedding plannera.

Mając u swojego boku kogoś, kto organizowaniem ślubu zajmuje się profesjonalnie, zaoszczędzisz sobie i swojemu partnerowi stresu. Profesjonaliści znają od podszewki wszystkie aspekty ślubu, dlatego nie będziesz musiała martwić się o całą masę rzeczy. Ich znajomość szczegółów i niuansów jest nie do przecenienia.

Cel: szczęśliwe małżeństwo

Śluby są piękne zabawne i romantyczne, ale pamiętaj, że nie są okładką Waszej relacji. Nie są też w żaden sposób jej początkiem. Wesela to pierwsze strony książki Waszego małżeństwa. Ślubowanie wiernej miłości jest piękne, ale nigdy nie jest linią mety! Nie pozwól, aby planowanie ślubu Was podzieliło. Małżeństwo to miłość i zaangażowanie, nie zapominaj o tym podczas planowania wesela! 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 07.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×