5 rzeczy, które sprawiają, że Twoi przyjaciele nie lubią Twojego partnera

Okazuje się, że największy wpływ na to, jak Twoi znajomi postrzegają Twój związek i Twojego partnera masz Ty. Oto kluczowe błędy, które najprawdopodobniej popełniasz.

iStock-585173962 (1).jpg

Narzekanie

Jeśli podczas spotkań z przyjaciółmi wciąż narzekasz na swojego partnera i przekonujesz ich, że w Twoim związku dzieje się źle, nawet jeśli doszło między Wami tylko do niewinnej sprzeczki, są szanse, że Twoi przyjaciele bardzo szybko przestaną go lubić. To naturalne, że kiedy słyszy się o kimś wyłącznie negatywne rzeczy, wkrótce przestaje się go lubić. Zastanów się, jak często narzekasz na partnera i jak często wynosisz go na piedestał w oczach swoich znajomych. Bądź najlepszym sędzią dla samej siebie i pamiętaj, że to właśnie Ty możesz utrudniać swoim przyjaciołom polubienie Twojego partnera.

Wymówka

Zamiast powiedzieć wprost swoim przyjaciołom, że nie chcesz wychodzić z powodu zmęczenia lub zajęcia przez inne sprawy, wciąż traktujesz partnera, jako wymówkę? To kolejny powód, przez który Twój partner może stać się obiektem niepożądanych uczuć ze strony Twoich przyjaciół.

Inni mężczyźni

Jeśli podczas wyjść z przyjaciółmi, komentujesz wygląd innych mężczyzn, nieszkodliwy komunikat może zamienić się w ich oczach w wyraz niezadowolenia ze związku. Komplementowanie potencjalnych partnerów, kiedy jest się w związku, może być wiadomością, że robisz wszystko, aby podważyć jego słuszność.

Izolacja

Uważasz, że nie poświęcasz wystarczającej ilości czasu swoim przyjaciołom? Dostajesz sygnały, że czują się zaniedbani? W takim razie wysyłasz im jasny komunikat, że Twój partner jest dla Ciebie ważniejszy niż oni. Zachowanie równowagi między życiem w związku a życiem osobistym jest bardzo ważne. Być może Twoi przyjaciele zaczną w końcu przypuszczać, że jest to wina Twojego partnera. Z pewnością ustalenie tego będzie dla nich łatwiejsze niż zmierzenie się z rzeczywistością.

Dystans

Jeśli wciąż wykluczasz swojego partnera ze spotkań ze swoimi przyjaciółmi, musisz wiedzieć, że ma to kluczowe znaczenie. Takie zachowanie może spowodować, że w końcu zaczną myśleć, że nie jest na tyle ważny, abyś chciała go przedstawiać.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 11.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×