5 rzeczy, które świadczą o tym, że on nie wiąże z Tobą przyszłości

Zanim umówisz się na kolejną randkę z niedawno poznanym mężczyzną, jest coś, co musisz wiedzieć! Do czasu kiedy zobaczycie się drugi raz, większość mężczyzn już wie, czy pozostaniesz malutkim sekretem i ukrywanym romansem, czy też potencjalną, długoterminową partnerką. I kiedy już wiedzą, zaczynają Cię traktować proporcjonalnie do ich decyzji. Oto rzeczy, których mężczyzna nigdy nie zrobi, jeśli wiąże Tobą przyszłość.

randka2-05404798a93271210a56a7ea04f9a460_ba50c8.jpg

Dziwne zniknięcie

Mężczyźni, którzy zachowują się po kolejnych randkach, jak poważni, potencjalni partnerzy, nie rozpływają się nagle w powietrzu na kilka dni i podczas tej przerwy nie piszą jednego smsa, że są podnieceni, myśląc o Tobie. Facet, któremu zależy na długoterminowym związku zawsze znajdzie czas, aby do Ciebie zadzwonić i się z Tobą umówić, niezależnie od tego, jak ciężki jest jego dzień.

Jego przyjaciele

Mężczyźnie, któremu zależy na kobiecie, wprowadzi ją w grono swoich przyjaciół i przedstawi rodzinie, a oni będą dumni, że mogą widzieć ich razem i zrobią wszystko, aby kobieta poczuła się perfekcyjnie w nowym otoczeniu oraz zrozumiała, że jest częścią ich kręgu. Jeśli dla niego, jesteś kobietą wyłącznie na kilka randek, będzie trzymał Cię w tle swojego życia i co jakiś czas, upewniał się, że nie poznałaś zbyt wiele osób.

Randkowanie

Zaprasza Cię do restauracji? To może chociaż na romantyczne jeżdżenie na łyżwach? Nie? W takim razie Wasze randki to tylko wyjścia na piwo lub oglądanie razem serialu w jego domu? Już wiesz, co to znaczy…

Zakazany owoc

Jeśli mężczyzna myśli o Tobie poważnie, w ciągu roku z pewnością zapyta, co sądzisz na temat małżeństwa, co myślisz o posiadaniu dzieci i czy widzisz siebie w roli przyszłej żony. To naturalne, że rozmowy o wspólnej przyszłości, pojawiają się między dwojgiem spotykających się od dłuższego czasu ludzi. Dodatkowo po jakimś czasie, powinna się również pojawić etykieta Ciebie, jako jego dziewczyny. Jeśli mężczyzna widzi w Tobie wyłącznie seks-przyjaciółkę, będzie milczał na temat tych rzeczy.

Wyłączność

Mężczyzna, który myśli o Tobie poważnie, będzie Cię błagał o wyłączność. Zauroczeni mężczyźni nie owijają w bawełnę, tylko otwarcie proszą o to, abyś była wyłącznie ich. Mężczyzna, któremu nie zależy, nie włoży w to kompletnie żadnego wysiłku, ale też nie będzie przeszkadzało mu, że spotykasz się z innymi mężczyznami.

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 15.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×