5 rzeczy, których nie warto robić dla faceta!

Kobiety niejednokrotnie dla miłości są gotowe na wiele poświęceń, ale trzeba zadać sobie pytanie czy naprawdę warto? Oczywiście wiele sytuacji wymaga poświęceń, pójścia na kompromis, ale są takie rzeczy, których nie warto robić dla mężczyzny! Oto one!

tego nie rob dla faceta.jpg

Nie płacz przez faceta

Żaden mężczyzna nie może doprowadzić do tego, że będziesz przez niego płakała i czuła się źle.
Partner powinien Cię uszczęśliwiać i sprawiać, żeby było Ci dobrze. Jeżeli  jednak jest odwrotnie, nie jest po prostu Ciebie wart…

Nie odchudzaj się dla niego

Pamiętaj, że to Ty musisz akceptować  siebie i być zadowolona ze swojego ciała. Mężczyzna powinien kochać Cię taką, jaką jesteś. Jeśli tak jest, to z pewnością nie zwróci uwagi na kilka dodatkowych kilogramów.

Nie zmieniaj się

Najważniejsze, to być sobą, niezależnie od sytuacji. Twój partner pokochał Cię taką, jaką jesteś. Dlatego nie możesz specjalnie dla niego zmieniać swoich przekonań, poglądów, udawać, że jesteś kimś innym. Wtedy poczujesz się nieszczęśliwa.

Zobacz także: Jak się zmieniasz, gdy rozpoczynasz związek?

Nie obcinaj włosów

Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Warto o nie dbać i decydować o ich wyglądzie wyłącznie samodzielnie. Nie dopuść do tego, by mężczyzna był powodem, dla którego zetniesz swoje piękne i długie jak dotąd włosy! Żaden facet nie jest tego wart!

Nie upijaj się

Topienie smutków w alkoholu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Czasami warto się rozerwać
z koleżankami i pozwolić sobie na drinka czy kieliszek wina, ale żaden mężczyzna nie może być powodem, przez który wpadniesz w nałóg lub będziesz codziennie imprezowała.

Fot: Thinkstock

Zobacz też: 
ID galerii:618Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Sobota 02.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×