5 rzeczy, których nigdy nie zmienisz w partnerze

Istnieją rzeczy, których nigdy nie zmienisz w swoim ukochanym. Czas przestać się łudzić...

cechymezczyzny.jpg

Bez względu na to, jak bardzo byś się starała, istnieją pewne zachowania mężczyzny, których nigdy nie będziesz w stanie zmienić! Nie jest to związane z siłą uczucia, które Was łączy... Oni po prostu tacy są :). Do jakich rzeczy lepiej szybko się przyzwyczaić i przestać się łudzić?

STOSUNEK DO DZIECI

Niektórzy mężczyźni nie potrafią wyobrazić sobie swojej przyszłości bez posiadania potomstwa, a inni wręcz przeciwnie. To całkowicie naturalne. Twój mężczyzna może mieć po prostu inne cele, a na samą myśl o posiadaniu dziecka drżeć ze strachu! To zupełnie normalne. Daj mu czas. Twoje ciągłe rozmowy na ten temat mogą doprowadzić do odwrotnego skutku...

ZAINTERESOWANIA

Jeżeli Twój mężczyzna od kilkunastu lat co sobotę wyrusza na przejażdżkę motocyklową, powinnaś pogodzić się z jego przyzwyczajeniami. Nie zmienisz tego, co pielęgnował w sobie przez tak długi czas. Daj mu wolną rękę jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Dopóki jego hobby nie wpływa negatywnie na sytuację między Wami, nie dzieje się przecież nic złego.  

Relacje z bliskimi

Denerwuje Cię, że Twój ukochany w każdej poważnej sprawie musi zasięgać opinii swojej mamy? Pamiętaj, że nie możesz stawiać mu ultimatum. Decydując się na związek ze swoim partnerem, w pewien sposób związałaś się również z jego bliskimi. Nawet jeśli nie masz zbyt dobrych stosunków z teściową, bądź dla niej życzliwa. W końcu każdy z nas ma swoje wady... 

Poglądy

Nawet jeśli Wasze opinie dotyczące życiowych priorytetów czy polityki są zupełnie różne, nie próbuj na siłę przeciągać partnera na swoją stronę. To jedynie wywoła niepotrzebny konflikt. Pamiętaj, że nasze przekonania to wynik wychowania i wielu lat dojrzewania do pewnych racji.  

Znajomi

Nigdy nie wchodź pomiędzy partnera a jego przyjaciół. Nie lubisz najlepszego kumpla swojego ukochanego? Wcale nie musisz spotykać się z nim przy każdej okazji. Chyba nie chciałabyś, aby Twój ukochany wybierał Ci przyjaciółki- uwierz, one również potrafią być denerwujące! Pamiętaj- ideały nie istnieją!

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 04.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×