5 sposobów na spotkanie wymarzonego mężczyzny

Szukasz miłości? Lato to najlepszy moment na poznawanie nowych ludzi. Jeśli marzysz o księciu na białym koniu, potrzebujesz dobrego planu. Oto najlepsze sposoby na znalezienie miłości!

iStock-522320280.jpg

Długie spacery z psem

Zabierz swojego pupila na spacer do pobliskiego parku. Oczywiście przed wyjściem upewnij się, że świetnie wyglądasz. Uśmiechaj się do mijających Cię mężczyzn, którymi będziesz potencjalnie zainteresowana. Jeśli czujesz się wystarczająco pewnie, możesz nawet zacząć rozmowę! Jak? Po prostu zadaj pytanie dotyczące czworonoga mężczyzny.

Czytanie książki w parku

To nie tylko wspaniały sposób na relaks, ale także fantastyczne okoliczności sprzyjające poznaniu kogoś ciekawego. Istnieje duża szansa, że mężczyzna, który zainteresuje się piękną, czytającą kobietą, będzie miał do zaoferowania, więcej niż tylko bezduszny flirt, prowadzący do łóżka. Zaufaj nam! Pasje zbliżają ludzi!

Uczestnicz w imprezach

Odmawianie uczestnictwa w kolejnych spotkaniach towarzyskich, nie ułatwi Ci poszukiwań partnera! Postaraj się częściej mówić „tak”! Im więcej spotkań, tym więcej nowych ludzi. Nie ma sensu zamykać się przed światem! Wszystkie spotkania są warte Twojego wysiłku. Biznesowe, rodzinne oraz te z przyjaciółmi. Może warto wybrać się na imprezę organizowaną wyłącznie dla singli?

Posiłki plenerowe

Wiele restauracji oferuje posiłki pod chmurką. Naucz się spędzać czas poza domem wyłącznie ze sobą. Być może dzięki solowym randkom, poznasz wyśnionego mężczyznę? Ty też możesz być prowodyrem flirtu! Skomentuj danie słodkiego faceta. Wystarczy powiedzieć, że wygląda pysznie! Zobaczysz, że wywoła to iskrę interakcji.

Dołącz do grupy

Zajęcia grupowe to fantastyczny sposób na poznanie wymarzonego mężczyzny.  Istnieje duża szansa, że Ty i potencjalny partner będziecie dzielić pasję. W końcu poznacie się, wzbogacając doświadczenia związane z hobby! Jeśli do tej pory nie odnalazłaś czegoś interesującego dla siebie, spróbuj. Idź na zajęcia kulinarne, kurs fotografii lub naukę pływania kajakiem. To świetna rozrywka!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 25.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×