5 sposobów na stanie się piękną w oczach mężczyzny (bez używania makijażu!)

Prawdziwe piękno drzemie w Twoim sercu!

iStock-540984850.jpg

Sztuka taktu

Pamiętaj, że aby coś powiedzieć, nie trzeba mówić wiele oraz nie trzeba mówić wcale! Można być szczerą, bez obrażania ludzi. Można także nauczyć się umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, używając słów i żartów. Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest to rzadki talent wśród ludzi, każdy z nas tęskni za tym, aby widzieć ten dar częściej. 

Kontakty z odpowiednimi ludźmi

Nie ma potrzeby, abyś starała się o ludzi, którzy Cię nie doceniają. Warto, abyś skupiła swoją uwagę na osobach, które potrzebują Twojego towarzystwa oraz patrzą na Ciebie z szacunkiem. Możesz mieć pewność, że takie działanie z pewnością zwróci uwagę Twojego wymarzonego partnera. 

Sztuka doceniania innych

To niesamowicie trudna sztuka do opanowania. Z jednej strony, jeśli okażesz za dużo uznania, możesz być postrzegana jako zdesperowana manipulantka. Z drugiej strony, jeśli w ogóle nie będziesz tego robiła, ludzie mogą wcale nie chcieć Twojego towarzystwa. Każdy chce mieć przyjaciół w towarzystwie, których będzie czuł się komfortowo. Każdy też lubi być doceniany. Jeśli sprawisz, że przyjaciele będą czuli się dobrze w Twoim towarzystwie, mężczyzna, który to dostrzeże, oszaleje z oczarowania!

Granice

Granice to oznaka poczucia własnej wartości, zaufania, świadomości społecznej i inteligencji emocjonalnej. Kiedy je ignorujesz, dopuszczasz do nadużyć w stosunku do samej siebie. Twoje zaufanie, osobowość i szczęście to rzeczy, które o Tobie stanowią. Niezależnie od Twojego wieku, określają, kim jesteś. Postaraj się otaczać je twardymi zasadami i silnymi granicami.


Spokój i uspokajanie innych

To dwie fantastyczne umiejętności. Zachowanie spokoju i świadomość, że ktoś inny także posiada emocje, a te potrafią doprowadzać do szaleństwa, to wspaniała broń w Twoich rękach. Takie zachowanie sprawi, że w oczach mężczyzny będziesz piękna i imponująca

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 10.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×