5 sposobów na wiosenną miłość

Pogoda się zmienia, więc to dobry moment na wykorzystanie pozytywnych wibracji i znalezienie partnera. Nie chcesz, aby nowa znajomość skończyła się niezręcznością lub złamanym sercem? Trzymaj się tych zasad i poszukaj miłości swojego życia na własnych warunkach!

iStock-504459212.jpg

Określ, jakie są Twoje oczekiwania

Jeśli wydaje Ci się, że randki zaczynają stawać się czymś więcej, bądź szczera i ujawnij przed mężczyzną, który Cię zauroczył wszystko, co mógłby chcieć wiedzieć w przyszłości. Określ, czego szukasz. Masz ochotę na romans, czy długoterminową relację? On może chcieć to wiedzieć! Omów te kwestie na początku oraz poproś o to samo partnera. Dzięki temu oszczędzicie sobie niepotrzebnych nieporozumień w przyszłości.

Zastanów się, zanim zmienisz plany na przyszłość

Zakochanie może przyjść już od pierwszego wejrzenia. Łatwo jest wtedy porzucić wszystkie, nawet najbardziej odległe plany. Pamiętaj, że nie możesz przewidzieć, jak będą biły Wasze serca za kilka miesięcy. Jeśli czujesz, że to, co dzieje się między Wami zniknie wraz z końcem sezonu, zastanów się dwa razy, zanim postanowisz coś zmienić w swoim życiu. Unikniesz rozczarowania, zachowując swoje plany, dopóki nie będziesz pewna, że Wasz związek przetrwa.

Ustal granice

Nawet jeśli wiosenny romans ma dla Ciebie charakter tymczasowy, wciąż ważne jest ustalenie pewnych zasad. Wszystko po to, abyś nie cierpiała. Dyskusja na temat tego, co według Was jest dozwolone lub nie pozwoli Wam, cieszyć się resztą tygodni spędzonych wspólnie, w trybie całkowitego zapomnienia i bez obaw o niedopowiedzenia.

Baw się dobrze!

Powyższe wskazówki mają Ci jedynie pomóc bawić się dobrze. Korzystaj z miłosnych, wiosennych wibracji i nie bój się ryzykować. Angażuj się w romantyczne przedsięwzięcia, ale nie pozwól, aby niepowodzenia popsuły Ci humor! Bądź spontaniczna i ryzykowna! Wykorzystuj każdą chwilę na cieszenie się życiem!

Nie zmieniaj się

Być może Twój wiosenny romans zmieni się w zaangażowanie. Nie pozwól, aby wpłynął na Twoje dotychczasowe życie i myślenie o sobie. Dbaj o swoje ciśnienie i pamiętaj, że w ostateczności to tylko romans. Staraj się nadmiernie nie angażować emocji i ciesz się tym, co masz w chwili obecnej.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Sobota 18.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×