5 subtelności, które wskazują, że on traktuje Cię, jak zabawkę

Przyznaj, jak często zastanawiałaś się, czy Twój partner traktuje Cię poważnie, czy uważa Cię tylko za zabawkę odpowiedzialną za zaspokojenie jego podstawowych potrzeb? Od dzisiaj nie stracisz na to ani jednej chwili więcej. Przedstawimy kilka subtelnych znaków, które potwierdzą Twoje obawy.

iStock_77311315_SMALL (1).jpg

SWOJE BYŁE PARTNERKI UWAŻA ZA WARIATKI

Jeśli takie sytuacje naprawdę mają miejsce i Twój partner zachowuje się jak dorosły odpowiednik rozgoryczonych nastolatek, które twierdzą, że nienawidzą dramatów, a jednak dramaty ciągną się za nimi jak bezdomne koty, uważaj. To pierwsza czerwona lampka, która powinna zapalić się podczas myślenia o Waszej relacji. Jeśli opisuje WSZYSTKIE swoje poprzednie związki jako dramat i nawet nie stara się używać dyplomatycznego języka, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że to nie jego partnerki były problemem, ale był nim on.

ZAWSZE ZNAJDUJE SPOSÓB, ABY WASZA ROZMOWA OBRÓCIŁA SIĘ W ROZMOWĘ O NIM

Z zaangażowaniem opowiadasz historię, która Ci się przytrafiła lub chcesz podzielić się z nim problemem, którego nie umiesz rozwiązać, a on właśnie wtedy znajduje anegdotę z jego wcześniejszego życia i bez uzasadnienia przerywa Ci w pół zdania, aby mówić o sobie? To znak, że tylko czeka na moment, abyś przestała gadać i dała szansę na zabłyśnięcie jego wspaniałej i porywającej osobowości! Nie ma sensu spotykać się z kimś, kto nie ma wystarczająco dużo pokory, aby poświęcić Ci chwilę na wysłuchanie.

JEST NIEGRZECZNY I PROTEKCJONALNY W STOSUNKU DO BARMANÓW I KELNERÓW

Tak! O ludziach można dowiedzieć się bardzo wiele, obserwując ich zachowanie w stosunku do ludzi spoza ich kręgu. Jeśli na początku związku zauważysz, że Twój partner jest opryskliwy w stosunku do kelnerów, barmanów lub dozorców jest to z pewnością przebłysk jego prawdziwej osobowości. Osobowości, która ujawnia się tylko wtedy, kiedy mogą przed kimś zabłysnąć.

NIE MOŻE ZNIEŚĆ, KIEDY GO POPRAWIASZ, NAWET JEŚLI NAPRAWDĘ ROBI COŚ ŹLE

Tak naprawdę nikt nie lubi, kiedy ktoś wytyka mu jego błędy. Jednak prawdziwą mądrość odnajdziesz w osobie, która umie przyznać się do błędu i nie obraża się z tego powodu na cały świat. Co więcej, dorosłe osoby wiedzą, że umiejętność przyznawania się do błędów jest naturalną częścią życia.

DOKUCZA CI ZBYT CZĘSTO

Drażnienie się z partnerką w pieszczotliwy sposób, jest zupełnie czymś innym niż pozwalanie sobie w stosunku do niej na żarty, które stoją na pograniczu humorystycznych obelg! Możesz usprawiedliwiać go poczuciem humoru, ale nie powinno ono odbywać się kosztem Twojej godności

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 06.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×