5 sygnałów, które świadczą o tym, że zakochałaś się do szaleństwa

Miłość to wspaniała rzecz, a bliskość z partnerem jest niezwykle ważna, jeśli chcesz, aby Wasz związek odniósł sukces. Jednak czasami sytuacja wymyka się spod kontroli. Zamiast tworzyć zdrowy związek, stajecie się nierozłączni niczym bliźnięta syjamskie. To niedobrze, jeśli druga połówka rzeczywiście staje się "drugą połówką" pod każdym względem. Oto pięć znaków, które świadczą o tym, że nie jesteście w stanie się od siebie oderwać.

iStock-522033913.jpg

Ja zamienia się w my

Twoje przyjaciółki przestały zapraszać Cię na babskie wypady? Być może dlatego, że w wersji z Tobą nie są już babskimi wypadami, tylko wypadami z Twoim partnerem. Jeśli Wasi przyjaciele muszą zawsze wciąż uwzględniać Was, jako dwójkę, być może przyszedł czas na zimny prysznic i świadome spojrzenie na sytuację.

Twoi przyjaciele zaczynają znikać

Zawsze byłaś gotowa ocierać łzy przyjaciół i stałaś na straży ich dobrego samopoczucia, a teraz zamiast być dobrą przyjaciółką jesteś "zwielokrotnioną jednostką", a co za tym idzie, nieobecną przyjaciółką? Oczywiście nigdy nie przyszło Ci do głowy, żeby zachować się złośliwie w stosunku do przyjaciół i być może robisz to nieświadomie, ale bycie pochłoniętą jedynie partnerem może spowodować, że kiedy Ty będziesz potrzebowała pomocy, zauważysz, że jesteś sama. Dlatego pracuj nad relacjami ze swoimi przyjaciółmi. Pamiętaj, że oni nie muszą być zauroczeni Twoim partnerem w równym stopniu, co Ty.

Twoje zainteresowania, cele i marzenia zanikają

Jeśli marzenia o wybraniu się na jogę lub podróży do ciepłych krajów przestały egzystować w Twojej głowie, powinnaś, jak najszybciej zastanowić się, po co tak naprawdę z nim jesteś. Nie odkładaj bycia sobą w związku. Pamiętaj, że warto zadbać o pewną niezależność, która z pewnością Was nie rozdzieli, a może Was wyłącznie zbliżyć.

Zaczynasz wytrzymywać więcej

Jeśli znalazłaś swoją drugą połówkę, nie powstrzymuj prawdziwych uczuć i emocji. Nie rezygnuj z własnych opinii wyłącznie po to, aby nie zrazić partnera. Jeśli Twój partner porzuci Cię ze względu na Twoje opinie, oznacza to, że na Ciebie nie zasługiwał. Oczywiście, że nikt nie chce być samotny, ale porzucanie samej siebie dla kogoś innego może być bardzo niebezpieczne. Taka sytuacja będzie powoli Cię zabijała, co w ostateczności i tak doprowadzi do Waszego rozstania.

Tracisz kontakt z rzeczywistością

Wszystkie kochamy romanse, ale jeśli związek wciągnął Cię na tyle, że czujesz, iż tracisz grunt pod nogami, powinnaś jak najszybciej udać się miłosny detoks. Pamiętaj, że miłość jest szalenie ważna, ale jeśli tracisz kontakt z rzeczywistością i nie wiesz, co dzieje się z Twoją rodziną i pracą powinnaś uświadomić sobie, że związek nie powinien być dla Ciebie wszystkim. W przeciwnym razie może stać się dla Ciebie groźny.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 01.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×