5 sygnałów ostrzegawczych, które świadczą o tym, że on szuka innej kobiety

Jeśli odnotowałaś, którąś z tych czerwonych flag, pora zastanowić się, co dalej z Twoim związkiem.

iStock-521694500.jpg

Spośród wszystkich metod łamania serca, niewiele może być tak bolesnych i traumatycznych, jak odejście partnera do innej kobiety. W większości przypadków, kobiety nigdy nie otrzymują potwierdzenia rzeczywistego faktu, co często sprawia, że rozstanie jest o wiele gorsze. Oto najważniejsze sygnały, które świadczą o tym, że Twój partner szuka innej kobiety, albo już ją znalazł: 


Przestał się starać

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś jedyną osobą pracującą nad Waszym związkiem, najprawdopodobniej coś jest nie tak. Twój partner może po prostu przestać dbać o Waszą relację, a nawet stracić zainteresowanie pielęgnacją swojego wyglądu. 


Czujesz, że nie jesteś już priorytetem

To jedna z największych niemiłych niespodzianek. Mężczyzna stawia na piedestale kobietę, którą chce Cię zastąpić. Jeśli zauważysz, że priorytetem stała się inna dziewczyna, porozmawiaj otwarcie z partnerem. Jeśli próbowałaś już z nim rozmawiać o jego przyjaciółce, z którą coraz częściej się spotyka, a on wciąż odmawiał odpowiedzi, to znak, że wkrótce Wasz związek może dobiec końca. 


Odszedł bez podania powodu

Kiedy mężczyzna odchodzi od kobiety i nie podaje żadnego powodu rozstania, najprawdopodobniej jest nim inna kobieta. Co więcej, jeśli dowiesz się, że jest widywany z kimś innym, kilka dni po rozstaniu, możesz mieć pewność, że Twój partner nie grał fair. 


Odsunął się od Ciebie

I czujesz, że nie jesteś już częścią jego życia. Większość kobiet włada ogromną intuicją. To bardzo potężna broń w Twoich rękach. Jeśli wiesz, że partner Cię już nie chce, być może w jego życiu pojawił się ktoś inny. Zauważyłaś, że coraz częściej jesteś pomijana w jego planach, a zamiast tego zastępuje Cię inna kobieta? Bardzo prawdopodobne, że właśnie Cię zostawia. 


Jesteście współlokatorami

Brak płomienia w relacji może objawiać się na wiele sposobów. Może być również oczywistą oznaką zdrady. Jeśli regularnie odmawia Ci zbliżeń, być może ich nie potrzebuje, ponieważ dzieli je z kimś innym. Upewnisz się, że jego potrzeby zostały spełnione gdzieś indziej, jeśli podczas Twoich prób zbliżenia, będzie zestresowany i napięty. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 14.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×