5 wyzwań, które powinna podjąć każda para

Jeśli wydaje Ci się, że wyczerpaliście wszystkie swoje możliwości, jeśli chodzi pogłębianie relacji, nadszedł czas, aby podjąć kroki i znaleźć inne sposoby, abyś wraz ze swoim partnerem umocniła więź. Wyjdźcie ze swoich stref komfortu i spróbujcie czegoś zupełnie nowego. Podejmując wyzwania, zajdziecie siłę lub przynajmniej będziecie świadomi wzajemnych słabości, które wymagają poprawy. Niezależnie od wyników, baw się dobrze.

iStock-494762352.jpg

Wspólna podróż

Podróżowanie może być ostatecznym testem relacji, ponieważ wymaga komunikacji, pracy zespołowej i kompromisów. To zarówno ekscytujące, jak i nerwowe. Zgłębianie zupełnie obcego kraju z ukochanym da Ci niesamowite wspomnienia. 


Wspólna nauka języka

To jak powrót do szkoły.  Z wyjątkiem tego, że Twój przyjaciel z ławki jest również Twoim partnerem. Nauka języka z przyjaciółmi lub partnerem to idealny sposób na motywację do pokonywania trudności, z którymi możesz się mierzyć. Wzajemne zachęcanie, spotkania z nowymi wyzwaniami i stanowienie wspólnego celu. To fantastyczna aktywacja intymności w związku! Wspólna nauka języka umożliwia również eksperymentowanie z nowymi strategiami uczenia. 


Wspólne treningi

Odkryjcie, która z dziedzin sportowych jest wam najbliższa. Jeśli któreś z Was nie jest typem aktywnego sportowca, mogą zainteresować Was spacery.  Wzajemna motywacja i śledzenie postępów będzie dla Was świetną zabawą. 


Wspólna twórczość

Niezależnie od tego, czy jest to gotowanie, malowanie czy taniec, zbadajcie różne sposoby kreowania własnej twórczej strony. Możecie nawet zaskoczyć samych siebie, aby dowiedzieć się, co Was cieszy. Kto wie, może odkryjecie nowe, ulubione hobby?


Wspólne pokonywanie strachu

Stresujące sytuacje, przepełnione strachem łączą ludzi. Nie ma  nic lepszego od wspólnego pokonywania lęku z osobą, którą kochasz. Jeśli jest to wysokość, idźcie na wędrówkę do najwyższego punktu widokowego w mieście lub wyjedźcie razem w góry. Nawet jeśli nie wyeliminujesz żadnych obaw przed końcem wyzwania, fakt, że byłeś chętna do spróbowania z Twoim partnerem, świadczy o zaufaniu

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 04.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×