5 znaków mówiących o tym, że on będzie wspaniałym mężem

Jak rozpoznać, czy Twój chłopak będzie w przyszłości dobrym mężem?

mążżż.jpg

Mimo że w Twoim związku wszystko się układa, marzenia o tym, że po ślubie będzie jeszcze lepiej, wcale nie muszą się spełnić. To wspaniale, że w Twoim mniemaniu trafiłaś na idealnego mężczyznę, są jednak pewne sygnały, które warto zauważyć jeszcze przed ślubem. Po czym poznasz, że Twoje przyszłe małżeństwo będzie pełne miłości i szczęścia?

1. Kłótnie. Chodzi o to, w jaki sposób dyskutujecie. Jeżeli Twój ukochany obraża się bez powodu, próbuje Tobą manipulować i bywa agresywny, w małżeństwie będzie jeszcze gorzej. Jeśli mężczyzna w chwilach konfliktu potrafi spokojnie wysłuchać Twoich argumentów, nie mogłaś trafić lepiej!

2. Zazdrość. Pamiętaj, że nie może być chorobliwa. Jeżeli na tym etapie związku czujesz się kontrolowana i ciągle sprawdzana, pamiętaj że po ślubie on może zacząć traktować Cię jak swoją własność...  Jeśli Twój chłopak bywa zazdrosny, ale czujesz, że jest to objaw miłości, nie musisz się niczego obawiać.

3. Przyjaźń. Twój przyszły mąż powinien być nie tylko wspaniałym kochankiem i ciekawym partnerem, ale także prawdziwą bratnią duszą. Musisz wiedzieć, że możesz liczyć na niego w każdej sytuacji, a Twoje sukcesy są dla niego prawdziwym powodem do radości.

4. Wierność. Wydaje się, że to dosyć banalne, jednak zanim zdecydujesz się na ślub, uważnie obserwuj zachowanie swojego ukochanego. Jeśli przed ślubem przytrafiła mu się zdrada, nie wróży to najlepiej. Zanim obiecacie sobie wspólne życie, musisz czuć, że jesteś tą jedyną.

5. Rodzina. Powinnaś mieć raczej dobre relacje z jego rodziną. Co prawda to nie z nimi bierzesz ślub, jednak musisz pamiętać, że ci ludzie będą zawsze obecni w Waszym życiu. Jego rodzina ma także ogromny wpływ na wyznawane przez niego wartości. Zanim weźmiecie ślub, powinnaś upewnić się, że panujące w jego domu zasady są podobne do Twoich.

 Zdjęcie: iStock

ID galerii:2437


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 28.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×