6 rzeczy, których dojrzała kobieta, nie powinna robić podczas randkowania

Drogie Panie, jeśli jesteście silnymi i niezależnymi kobietami, musicie mieć pewność, że Wasze działania to odzwierciedlają. Dorosłe kobiety nie muszą udowadniać swojej wartości. Nadszedł czas, aby zrezygnować z tych nawyków!

iStock-577616862.jpg

Podchmielone wiadomości

Zasada numer jeden. Kiedy jesteś pod wpływem alkoholu, nigdy nie wysyłaj do niego wiadomości. Co więcej, nie rób nic, czego będziesz żałowała. Niezbyt trzeźwe smsy tylko z pozoru są nieszkodliwe. Prawda jest taka, że mogą zamknąć drzwi, które do tej pory były otwarte. Chyba nie chcesz przekazać odbiorcy błędnej informacji. Kontroluj się i pamiętaj, że to nie zabawa.

Spotkania z byłymi

Kuszące, ale toksyczne. Fakt ciągłej dostępności sprawia, że są atrakcyjniejsi. W rzeczywistości randki z byłymi partnerami najprawdopodobniej mogą spowodować jedynie Twoje pogrążenie. Nie pozwól, aby Twój były partner stał się opcją, chyba że masz ochotę na ponowne wejście do tej samej rzeki.

Próba wywołania zazdrości

Niedojrzałe kobiety celowo publikują zdjęcia z innymi mężczyznami, aby zmylić tych, na których im zależy. Wprowadzające w błąd fotografie zamieszczane na serwisach społecznościowych, nie sprawią, że mężczyzna, z którym randkujesz, nagle zdecyduje się na związek.

Nietrzeźwe randki

"Zrobiliśmy to wczoraj"? Przyznasz, że nie jest to idealna poranna sytuacja. Jeśli intencje mężczyzny, z którym się spotykasz, nie są do końca jasne, może warto nieco spowolnić dolewanie wina? Upewnij się, że nie robisz nic, co sprawi, że następnego dnia będziesz czuła się źle.

Obrażanie

Nie pozwól na smutek z powodu małych rzeczy. Jeśli wczoraj do Ciebie nie zadzwonił, odpuść. Widziałaś go z  byłą partnerką w barze? Przejdź przez to z podniesioną głową. Jeśli jednak czujesz, że mężczyzna, z którym randkujesz, nie szanuje Cię lub nie ceni, nie warto pracować nad takim związkiem. 

Czekanie na telefon lub wiadomość

Jeśli masz ochotę porozmawiać z mężczyzną, z którym się spotykasz, zadzwoń do niego! Nie czekaj godzinami na telefon lub wiadomość. Jeżeli mu na Tobie zależy, zdaje sobie sprawę, że Ty też o nim myślisz. Nie układaj w głowie reguł, które nie mają żadnego wpływu na losy Waszej relacji.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 04.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×