6 sekretów, których Twój partner Ci nie wyjawia

O tych męskich tajemnicach, kobiety najprawdopodobniej nie chciałyby wiedzieć.

iStock-640038714.jpg

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że zakochani nie powinni mieć przed sobą tajemnic. Wątpliwości nie ulega także fakt, że Twój partner nie musi wiedzieć o wszystkim, co myślisz i robisz. Pamiętaj, że mężczyźni także mają swoje sekrety, które nie działają na niekorzyść Waszej relacji. Mała tajemnica nie powinna Wam zaszkodzić. Tajemnica, mały sekret! Nie niewierność, uzależnienia, czy inne poważne problemy.

Ma kłopoty w pracy

Czy naprawdę musisz wiedzieć, o jego wszystkich potyczkach ze współpracownikami oraz problemach z rozwiązywaniem zadań? Jeśli nie ukrywa zwolnienia ani chęci odejścia z pracy, nie powinnaś się martwić. Męska duma sprawia, że czasami może czuć się rozczarowany własną postawą. Być może Twój ukochany nie chce, abyś Ty również była nim rozczarowana. To mogłoby go złamać.

Koleżankę z pracy uważa za atrakcyjną

My kobiety również zwracamy uwagę na atrakcyjnych mężczyzn, ale czy nasi partnerzy muszą o tym wiedzieć? Nie. Dopóki Twój partner jest wierny i nie wykorzystuje atrakcyjnego wyglądu innych kobiet, ta sytuacja jest całkowicie normalna i naturalna.

Nie mówi o dzieciństwie

Być może Twój partner nigdy nie wyjawił Ci historii swojego dzieciństwa. Nie powinnaś uważać tego za miarę Waszej relacji. To wskazówka, że chce zachować przeszłość w przeszłości. Mężczyźni nie lubią być oceniani za to, co robili kiedyś, ale za to, co robią dzisiaj.

Przyłapał Twoją przyjaciółkę w niekomfortowej sytuacji

To duże uogólnienie, ale Twój partner może ukrywać, że w przeszłości widział Twoją przyjaciółkę w krępującej sytuacji. Może zauważył niewierność lub słyszał, jak mówi niepochlebne rzeczy o Twojej innej przyjaciółce. Może zachował to dla siebie, ponieważ woli Cię nie denerwować lub nie chce spowodować, że zostaniesz uwikłana w kłótnie oraz inne dramatyczne sytuacje. Dopóki nie dotyczy to bezpośrednio Ciebie, najprawdopodobniej nie ma w tym nic złego. 

Pokłócił się z przyjacielem

To nie do końca sekret, ale pominięcie opisania kłopotliwej sytuacji. Dlaczego? Cóż, być może ponownie wynika to z męskiej dumy. Może nie chce zdradzać Ci czegoś, czym jest jeszcze zdenerwowany. Takie sekrety często wychodzą na światło dzienne zaraz po rozwiązaniu. Wtedy, kiedy mężczyzna jest gotowy opowiedzieć Ci całą smutną historię.

Jest czymś przeciążony

To znowu fakt, którego partner nie wyjawi od razu. Wszystko dlatego, że prawdopodobnie walczy z dumą lub wstydem. Może się również obawiać, że zostanie osądzony, albo nie spojrzysz na jego problem z tej samej perspektywy, co on. Takie sytuacje nie powinny być tajemnicami, ale poczekaj cierpliwie i daj mu czas na ochłonięcie.  

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 28.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×