6 typów mężczyzn, z którymi nie powinnaś się wiązać

To niesamowite, że on jest zawsze do Twojej dyspozycji, można na niego liczyć i tak czarująco się uśmiecha, ale czy jesteś pewna, że w Twojej głowie nigdy nie wybrzmiały pewne wątpliwości dotyczące tego, czy powinnaś się z nim wiązać na stałe? Oto kilka typów facetów, z którymi nie powinnaś wiązać wspólnej przyszłości!

iStock-487547486 (1).jpg

WAMPIR

Mężczyzna wampir żyje głównie z Twojego sukcesu. Wprowadził się do Twojego mieszkania, ale od miesięcy nie wpadł na to, aby dołożyć się do czynszu? To Ty jesteś osobą, która zawsze płaci za jedzenie na mieście? Tak, tak... na pewno jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, ale zastanów się, czy nie miło byłoby być z facetem, z którym czułabyś się bezpiecznie?

Kotwica

Facet, nad którym ciągle musisz się litować i grać rolę jego najlepszego przyjaciela nawet, kiedy masz ochotę poczuć się jak prawdziwa tygrysica z uwodzicielskim treserem, jest gwarancją nieudanego związku. Trwanie w długoterminowej relacji z osobą, która ma bardzo niskie poczucie własnej wartości sprawi, że w końcu Ty zaczniesz myśleć o sobie źle. Znajdź osobę, której pewność będzie dla Ciebie inspiracją do dawania z siebie jak najwięcej. Z osobą, która ciągle użala się nad sobą, czeka Cię długie i smutne życie.

emocjonalny oprawca

Z drugiej strony, czasami dochodzi do sytuacji, w której kobiety wychodzą za mężczyzn, do których nie są przekonane. Wszystko z powodu braku poczucia własnej wartości! Uważają, że nie znajdą nikogo lepszego i nawet, jeśli związek jest toksyczny, wychodzą za mężczyzn, którzy w roli oprawcy emocjonalnego czują się najlepiej.

Ideał na papierze

Jest doskonały. Prawnik, biznesmen lub chirurg. Uroczy, inteligentny, zabawny i do tego lubi czytać. Ach, jeśli tylko mogłabyś randkować z jego nienagannym CV...  Niestety między Wami, w odpowiednim momencie, nie pojawiła się... chemia. Tego uczucia nie da się wymusić. Jeśli zdecydujesz się za niego wyjść, szybko zrozumiesz, jak wielki błąd popełniłaś. Chemia i specyficzne połączenie dwojga osób tym, co czyni związek długoterminowym.

Pracoholik

Zarabia dużo pieniędzy i wiesz, że jeśli z nim zostaniesz, będzie Cię rozpieszczał jak księżniczkę. Przyznaj, czy właśnie tego najbardziej potrzebujesz? Za kilkanaście lat zrozumiesz, że Waszą rodzinę tworzysz Ty, dzieci i... jego pieniądze. Zastanów się, czy chcesz żyć według harmonogramu, który zawsze będzie ważniejszy od Ciebie?

Buntownik

Na pewno widzisz w nim zabawnego, towarzyskiego i przystojnego faceta, który tak świetnie sprawdza się w łóżku. Niestety na dłuższą metę związek z buntownikiem może okazać się nieszczęśliwy.  Oczywiście ryzykowna gra i konfliktogenne zachowania bywają seksowne, jednak w poważnym związku, kiedy trzeba mieć w kimś wsparcie i dobrze jest czuć się bezpieczne, może być to nawet przerażające.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 30.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×