6 znaków, które mówią, że w 2017 powinnaś zostać singielką

Dla niektórych może być zaskoczeniem, że zima to czas, w którym pary rozstają się najczęściej, ponieważ istnieje grono osób, które boją się pozostać same w święta i Nowy Rok. Często jednak, chęć samotności jest uzasadniona i istnieje wiele pozytywów ruszenia solo w Nowy Rok. Jakich?

iStock-541836000 (1).jpg

Porządki

Jeśli ostatni rok był dla Ciebie ciężki i chciałabyś po prostu zacząć od nowa to znak, że nie wszystkie elementy w Twoim życiu pasują idealnie. Może podświadomie chcesz oczyścić swoje mieszkanie i zorganizować sobie życie na nowo.

Krąg społeczny

Jeżeli czujesz, że chciałabyś rozwinąć skrzydła i poznać nowych przyjaciół, a Twojego faceta zadowala wyłącznie siedzenie na kanapie, nie bój się zmiany. Czasami bywa tak, że przez długie związki kobiety zapominają o swoich potrzebach i przyzwyczajają się do wyuczonych nawyków. W celu zerwania ze złymi nawykami trzeba odciąć się od przeszłości i postawić pierwszy krok do przodu.

Praca

Jeśli Twoja praca daje Ci niesamowite możliwości, ale wiesz, że po Nowym Roku będziesz musiała się całkowicie zaangażować, zastanów się, czy bycie w związku jest teraz dla Ciebie. Choć może wydawać się to okrutne, nierzadko relacje w związku nie pozwalają na realizację marzeń związanych z karierą. Nie czuj się winna i sięgnij po swoje osobiste sukcesy.

Przyszłość

Jeśli przyszłość zaczyna się materializować przed Twoimi oczyma i nie widzisz w niej swojej drugiej połówki z powodu różnicy Waszych poglądów dotyczących miłości i bycia w związku to znak, że należy pozwolić mu odejść i iść do przodu samodzielnie.

Dramat

Nowy rok to zazwyczaj nowy krok w przyszłość pełną marzeń i planów. Jeśli poprzednie lata były dla Ciebie jednym wielkim dramatem, setkami wykonanych telefonów do przyjaciółki z powodu Waszych kłótni, unikaniem sąsiadów z tego samego powodu, być może czas zatrzymać błędne koło i poszukać szczęścia u boku kogoś innego.

Poważna zmiana

Skoro ustaliłyśmy już, że nowy rok to czas zmian, przyznaj, że czasem czujesz, że jedynym wyjściem jest zaczęcie wszystkiego od nowa. Nie chodzi o wchodzenie do tej samej rzeki, ale o odcięcie się od ludzi i więzi, przy których nie czujesz się spełniona. Jeśli tak właśnie czułaś się przez cały poprzedni rok i jesteś już zmęczona to wyraźny znak, że trzeba ruszyć do przodu

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 01.01.2017 (aktualizacja: 2016-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×