6 związkowych rad, które musisz usłyszeć!

Relacje z ukochanymi osobami nie zawsze są tak proste, jakbyśmy sobie tego życzyły. Oczywiście początki zawsze są kolorowe, romantyczne i powodują motyle w brzuchu, ale nie we wszystkich związkach, ten stan pozostaje na zawsze doskonały. Zgromadziłyśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych rad, które możesz wprowadzić w życie, jeśli znalazłaś się w tarapatach związkowych lub jeśli jesteś na początku relacji.

iStock-4958686481.jpg

Walka z problemem

Twórzcie zespół. Większość par nie zna właściwej drogi komunikowania się z ukochaną osobą w sporze. Najprościej rzecz ujmując, nie walcz o to, kto ma rację, tylko mierz się z problemem. Pamiętaj, że to Ty i Twój partner go macie, nawet jeśli jedno z Was zawiniło. Spróbujcie nauczyć się, aby problemy rozwiązywać jako zespół, nie walcząc przeciwko sobie.

Komunikacja

Rozmawiaj ze swoim partnerem tak często, jak tylko to możliwe. Spróbujcie codziennie wzniecać między sobą pozytywną energię. Każda funkcja w związku będzie lepsza niż relacja z kimś, kto zamyka się w swoim pokoju lub zachowuje dystans w stosunku do partnera. Wspólna aktywność uratowała już niejeden związek!

Niezależność

Miej swoje życie. Nigdy nie dopuść do tego, aby to Twój partner stał się Twoim życiem! W innym wypadku staniesz się od niego uzależniona i nie mówimy tu tylko o kwestii emocjonalnej, ale także finansowej i czasowej. Kobieta, która nie jest niezależna, powoli przestaje być atrakcyjna dla mężczyzny!

Kompromis

Bądź wyrozumiała. Na każdą sytuację spróbuj spojrzeć z punktu widzenia swojego partnera. Dotyczy to również Waszych konfliktów i domowych wojen. Zrozumienie i wsparcie to dwa bardzo ważne elementy szczęśliwych związków. Oczywiście nie powinnaś być pobłażliwa w każdej sytuacji, ale od czasu do czasu nutka wyrozumiałości i ustąpienie, pozwolenie na kompromis, nie zaszkodzi.

Emocje

Zaangażuj się. Tak, wielu ludzi wciąż powtarza „nie angażuj się, sparzysz się, a to będzie bolało”, ale czy najpiękniejsze rzeczy w życiu nie powstały właśnie z zaangażowania i pasji? Z czasu, ciężkiej pracy i poświęcenia? Jeśli chcesz budować relację, twórz ją na dobrym fundamencie, który przetrwa długie lata. Umieść każdą kroplę emocji w związku, ponieważ, jeśli kochasz swojego partnera, on na to na pewno zasługuje.

Zdrowy związek 

Jeśli nie jesteś w stanie żyć w zgodzie z samą z sobą, nie powinnaś wkraczać w głębszą relację. Twoje szczęście nie powinno być uzależnione od kogoś. Wiele związków skończyło się właśnie z tego powodu. Z powodu niezdrowej relacji z samym sobą.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 20.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×