7 oznak, że mężczyzna jest w Tobie zakochany

To oczywiste, że wielkie gesty i prezenty są mile widziane, bo która kobieta nie lubi być od czasu do czasu rozpieszczana. Jednak nie tylko materialne rzeczy są w stanie udowodnić, że mężczyźnie zależy na kobiecie. Każdy mężczyzna powinien uświadomić sobie, że działania mówią głośniej niż słowa i zakupy. Oto 7 subtelności, które świadczą o tym, że on się w Tobie zakochał.

zakochanydran.jpg

Okazjonalne prezenty nie przewyższają regularnych, czułych aktów. Proste, słodkie gesty są przez kobiety najbardziej cenioną rzeczą.  Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy on się w Tobie zakochał, sprawdź, czy darzy Cię tymi subtelnościami.

Pyta o Twój dzień

Czy mężczyzna pyta, jak Ci minął dzień? Jeśli tak, oznacza to, że wykazuje Tobą zainteresowanie nawet w prozaicznych sprawach. Miło wiedzieć, że mężczyzna troszczy się o kobietę i z dnia na dzień chce dowiadywać się o niej więcej.

Otwiera drzwi samochodu

W dzisiejszych czasach rycerstwo jest z pewnością zagrożone, ale jeszcze nie martwe. Nawet jeśli jesteście jeszcze na wczesnych etapach wspólnej przygody, ten gest będzie zawsze mile widziany.

Długie przytulanie i całowanie

Trwanie w męskim objęciu kilka sekund więcej niż zwykle, mówi bardzo wiele. Niektórzy psychologowie twierdzą nawet, że taki gest podobnie, jak czuły romantyczny pocałunek przekłada się na słowa „pamiętaj, że Cię kocham”.

Słucha tego, co mówisz

Jeśli mężczyzna nie mówi „mhm” po emocjonującej relacji z całego dnia, ale z zaangażowaniem słucha tego, co opowiadasz, to dobry znak. Oprócz bycia uprzejmym, uważnym słuchaniem pokazuje też, że jesteś warta jego uwagi i zainteresowania.

Rozmowy telefoniczne

Kiedy wiadomości tekstowe stają się coraz rzadsze, a on zamiast tego podnosi słuchawkę i dzwoni do Ciebie, aby usłyszeć Twój głos i porozmawiać, oznacza to, że jest Tobą bardzo zainteresowany i nie chce już dłużej czekać, aż wypełnisz okienko w Messengerze.

Mówi, że wyglądasz ładnie

Kiedy mężczyzna podkreśla rzeczy, które lubi w kobiecie i nie są to komplementy, które mają sprawić, aby dziewczyna po pierwszej randce wylądowała w jego ramionach, oznacza to, że chce, aby kobieta czuła się po prostu dobrze. Podkreślenie drobnostek związanych z ładnym wyglądem, makijażem lub ubiorem sprawia ogromną radość.

Trzyma Twoją dłoń

Może wydawać się to banalne, ale kobieca dłoń otulona przez tę męską, jest uroczym gestem ze strony mężczyzny. To słodka i bardzo często pomijana interakcja. Docieranie do kobiecej dłoni jest oznaką przywiązania i pokazuje innym, że mężczyzna jest dumny z bycia w towarzystwie danej kobiety.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 30.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Jeśli wciąż myślisz o złych rzeczach to one się przytrafiają. Trzeba umieć odróżniać flirt od zdradzania. Każdy z nas niezależnie od płci lubi czuć się atrakcyjny dla innych. A w długich związkach partnerzy czasami zapominają o tym, że należy o siebie zabiegać, doceniać, przytulać, więc czasami poszukują takich doznań, gdzieś indziej. Co nie oznacza od razu, że rzuci się na inną osobę, jak głodny Reksio na szyneczkę. Należy dbać o swój związek, doceniać siebie, ulepszać siebie, rozmawiać w związku, obserwować, doceniać partnera, chwalić, przytulać. A jeśli mimo tego wszystkiego okaże się niewierny to jeśli nie można z tym żyć, należy poszukać kogoś innego ;) Myślę, że przynajmniej 1/3 ludzi jest niewierna, więc trzeba przyjąć założenie, że takie coś może się wydarzyć ale czy świat się wtedy skończy? Nie. Będziesz żyć dalej. Możesz wybaczyć możesz pogonić ;) Czasami myślimy za dużo, wybiegamy w przyszłość, tworzymy scenariusze, do których się mocno przywiązujemy a trzeba myć elastycznym i czerpać z życia tyle ile się da. Realizować tyle ile się udaje i nie dobijać się, że plan się posypał. Taka uroda każdego planu, że nigdy nie jest zgodny z pierwotnym założeniem. I nie bądź ślepa na innych facetów. Kobiety gdy się zakochają dostają klapek na oczy i widzą tylko swojego mena. A faceci nawet zakochani i tak się obejrzą za fajną laską. Taka natura zdrowego samca. Nie przejmowałabym się głupotami.
Dodano: 2017-02-03 23:40:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
Sypiecie dobrymi radami to może ktoś mi wyjaśni czemu mężczyźni nie potrafią wyjaśnić czegoś co robią źle i myślą że głupie przepraszanie setki tysięcy razy wyatarczy ... Bo mój chłopak nie bardzo patrafi mi wyjaśnić czemu będąc ze mną w związku podrywał inne kobiety ... Nawet wiedział że się o tym dowiem i nic sobie z tego nie zrobił jego odpowiedź na moje pytanie czemu takie zachowanie u niego i czemu tak zrobił stwierdził że nie wie i nie umie tego wyjaśnić ale mnie zapewnia że mnie kocha i że to powinno mi wystarczyć ... Po czym jak mu powiedziałam że nie tylko słowa się liczą ale także czyny zamilkł a na koniec się po płakał całej tej histori a ja na to że wie że byłam źle traktowana przez innych i dlatego moi byli są byłymi bo nie potrafili być szczerzy wobec mnie stąd powinien mi wyjaśnić swoje zachowanie a on tego nie potrafi 😣😣😣😣😣😣 i bardzo się zastanawiam nad tym czy jest godny bycia ze mną ... Pomocy nie wiem co robić boję się że po raz kolejny będę cierpieć lub ŻE ZOSTANĘ ZDRADZONA JAK KIEDYŚ.
Dodano: 2017-01-30 19:24:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×