7 sygnałów, które według ekspertów mówią, że to koniec związku

Jesteś permanentnie nieszczęśliwa w swoim związku? Eksperci przedstawiają 7 znaków, które dowodzą, że przyszedł czas, aby nazwać to końcem.

iStock-504382982 (1).jpg

Bardzo często kobiety nie zdają sobie sprawy, że kłótnie i problemy w związku są konsekwencją podświadomego niezadowolenia z relacji, która wiąże je z partnerem. Według specjalistów istnieje dziesięć ostrzegawczych sygnałów, dzięki którym zrozumiesz, że nie ma sensu męczyć zarówno siebie, jak i partnera.

STRACIłaś ISKIERKĘ

Twoi przyjaciele mogą być pierwszymi, którzy odkryją, że nie jesteś już sobą. Nieszczęśliwy związek odciska swoje piętno, a jeśli Ty nie jesteś świadoma tego problemu, entuzjazm do życia może opuścić Cię niepostrzeżenie.

IRYTACJA

Jesteś ciągle podenerwowana i łatwo Cię sprowokować, a prowokuje Cię dosłownie wszystko, co dotyczy Twojego partnera. Nawet najbardziej nieistotne rzeczy są nie do zniesienia, przez co kłótnie stają się jedynym rodzajem rozmów, które prowadzicie.

Brak seksu i intymności

Wielu osobom wydaje się, że popęd seksualny gaśnie wraz z długością związku, jednak jeśli nie czujesz żadnego pociągu fizycznego, kiedy Twój partner zbliża się do Ciebie, może być to dużo poważniejszy problem niż się wydaje. Jeśli chcesz ocalić Wasz związek, udajcie się wspólnie do seksuologa, być może brak pociągu do partnera tkwi gdzieś głębiej.

Spokój

Zauważyłaś, że coraz częściej cieszy Cię czas spędzany samotnie? Niezadowolone z relacji partnerki stopniowo zbaczają z poświęcania czasu wspólnym chwilom, na rzecz dłuższego przebywania w pracy lub coraz częstszych spotkań towarzyskich poza domem. Oznaką prawdziwego nieszczęścia jest wybór spędzania nienormalnie długich godzin samotnie i na własną rękę.

Brak komplementów

Gatunek ludzki ma tendencję do odzwierciedlania swoich uczuć na innych, więc jeśli partner czyni Cię nieszczęśliwą, Twoja podświadomość pragnie, aby on również był nieszczęśliwy.

Brak pewności siebie

Czujesz, że Twoja samoocena gwałtownie spada. Podświadomie zaczynasz sobie zadawać pytanie, czy jesteś jeszcze atrakcyjna. Wszystko dlatego, że Twój partner czyni Cię nieszczęśliwą w środku, co oczywiście jest sprzeczne z tym, jakie uczucie powinien wzbudzać w Tobie partner.

Powroty do domu

Kiedy żyjesz z partnerem, który sprawa, że jesteś nieszczęśliwa, nieświadomie zaczynasz unikać przebywania w jego obecności. W końcu nadgodziny zaczynają stawać się atrakcyjne, a czas spędzony poza domem zaczyna się wydłużać do całych dni.

Zdjęcie: iStock

Źródło: dailymail 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 09.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×