8 sygnałów świadczących o tym, że on już Cię nie chce...

Istnieją pewne znaki, które wskazują na to, że jego uczucie bardzo się osłabiło... Bądź czujna i zauważ je w porę!

8sygnalow.jpg

Jesteście ze sobą wiele lat- nie przypominasz sobie czasów bez niego. Wydaje Ci się, że brak romantycznych gestów i zrozumienia z jego strony to tylko efekt upływającego czasu i rutyny... Warto jednak przyjrzeć się bliżej jego zachowaniu. Mimo że prawda może być bolesna, uratuje Cię przed nagłym rozstaniem.

1. Nic się nie zmienia. Pamiętasz jeszcze czasy, gdy mieliście mnóstwo wspólnych planów, jednak powoli mijały tygodnie i lata, a nic się nie zmieniło? Dlaczego? Zastanów się, czy marzenia o ślubie, założeniu rodziny czy zwiedzeniu całego świata były dla Was tak samo ważne. 

2. Nie lubi Cię. Związek to nie tylko miłość i namiętność, ale także zwyczajne chwile- wspólna gra w planszówkę czy gotowanie. Tak naprawdę w związku po latach najbardziej ceni się przyjaźń. Jeśli czujesz, że nie jesteś jego ulubionym kompanem- to zły znak.

3. Kiedy ostatnio rozmawialiście? Nie mamy na myśli wspólnego układania listy zakupów czy rozmów o tym, co wydarzyło się w pracy. Kiedy ostatnio zdarzyło Wam się wspólnie usiąść i porozmawiać o pogodzie?  

4. Spojrzenie. Na pewno pamiętasz jego wzrok podczas pierwszej randki. Był Tobą oczarowany- tak jak przez kilka następnych tygodni. Czy teraz zdarza mu się zauważać Twoją obecność? I nie chodzi jedynie o podziwianie Twojej nowej fryzury, ale także o wyczuwanie Twoich nastrojów i zwyczajne zainteresowanie. 

5. Wspólne życie. Po czym poznać, czy żyjecie razem, czy osobno? Jeżeli zaczęliście mieć zupełnie innych znajomych, a po powrocie do domu każde z Was zamyka się w oddzielnym pokoju, oznacza to, że podświadomie każde z Was chce zacząć żyć własnym życiem. 

6. Gdy chcesz go przytulić... Jeśli on przytula Cię jedynie podczas seksu i zapomniał już, że to doskonały sposób na zbliżenie się do Ciebie, prawdopodobnie po prostu tego nie potrzebuje.

7. Strach. Pojawia się zawsze, gdy zaczynasz rozmowę na temat wspólnej przyszłości. Próbujesz rozmawiać o zaręczynach, a on zmienia temat lub zaczyna się denerwować? Może wcale tego nie chce?

8. Tęsknota. Nie ma jej już w Waszym związku... Kiedy nocujesz u koleżanki lub jedziesz na dłużej do rodziców, to dla niego wspaniała wiadomość! Wreszcie może odpocząć od męczącej relacji...

Pamiętaj, że najgorsze dla Ciebie jest uparte trwanie w związku, którego tak naprawdę nie ma. Jeśli wyczujesz, że partner przestał kochać Cię tak jak kiedyś, porozmawiaj z nim szczerze. Nie bój się podjąć decyzji o rozstaniu. Mimo że na początku będzie Ci bardzo trudno, po jakimś czasie sama stwierdzisz, że to najlepsze, co mogłaś dla siebie zrobić.

 Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 03.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×