9 typów ludzi, których nie potrzebujesz w swoim życiu

To oni powodują, że Twoje życie staje się szare i smutne.

iStock-541572360.jpg

Duchy

To ludzie, którzy przyjaźnią się z Tobą intensywnie wyłącznie przez jakiś czas. Później nagle i bez powodu znikają na wiele miesięcy. Wracają, jak gdyby nic się nie stało. Są nieprzewidywalni, kapryśni i nigdy nie dotrzymują słowa. W planach uwzględniają tylko siebie. Nie można na nich liczyć.

Przeciwnicy

Ci, którzy podważają Twoje marzenia, wątpią we wszystko i wszystkich oraz myślą wyłącznie o tym, dlaczego coś nie będzie działało zamiast, co zrobić, aby zadziałało. To ci, których nigdy nie zadowolisz i nie uszczęśliwisz, choćbyś nie wiem, jak się starała. Ludźmi sukcesu są ci, którzy potrafią trzymać się od takich ludzi z daleka.

Uprawnieni

To osoby, które zawsze czują się lepsze i mądrzejsze od pozostałych oraz z pewnego niewyjaśnionego powodu roszczą sobie prawa do poniżania i obrażania wszystkich dookoła. Ciągle mówią wyłącznie o sobie i nigdy nie słuchają. Najczęściej cechują się również kompletnym brakiem zainteresowania w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Wierzą, że nikt nie jest wart ich czasu. Właśnie dlatego, nie należy tracić czasu z nimi.

Fałszywi

Wciąż zastanawiasz się, czy to, co robią, jest prawdziwe i można im zaufać. Komplementy, rady, a nawet ich miłość w stosunku do Ciebie. W towarzystwie takich osób nigdy nie czujesz się pewnie, ponieważ nigdy nie byłaś w stanie odgadnąć czy w ich oczach należysz do kategorii ludzi lubianych, czy nie. Przebywanie wśród nich, kradnie Ci bardzo dużo energii.

Dramatyczni

Uwielbiają robić sceny i przyciągać uwagę otoczenia. Zawsze znajdą sposób, aby nawet podczas specjalnych okazji to oni byli głównymi bohaterami. Wciąż oczekują, aby wszyscy ich słuchali i wszyscy na nich patrzyli. Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy robią wszystko, aby uczynić swoje życie trudnym, ponieważ wkrótce mogą sprawić, że Twoje życie również będzie trudne.

Wrogo nastawieni

Lubią budzić kontrowersje i powodują, że ludzie się kłócą, choć w rzeczywistości wcale tego nie robią. Żyją w poczuciu świadomości, że wszyscy chcą się z nimi przyjaźnić i udają trudno dostępnych. Wciąż czepiają się ludzi, wytykają ich wady oraz zastraszają otoczenie. Wrogo nastawieni ludzie, nigdy nie wniosą pozytywnej energii do Twojego życia.

Tajemniczy

To ci, którzy nigdy nie mówią o sobie zbyt wiele. Nigdy nie wiadomo, jak zachowują się w różnych sytuacjach, skąd pochodzą i gdzie mieszkają. Zazwyczaj są również bardzo nieuchwytni, a ich rozmowy są płytkie i powierzchowne. Tacy ludzie wiedzą, jak skłonić innych do opowiadania o sobie, jednocześnie wciąż kalkulują ile informacji ujawnić o sobie.

Manipulatorzy

Słodkie gaduły. Zawsze wiedzą, jak przekonać do siebie ludzi, nawet jeśli w rzeczywistości mają złe intencje. Potrafią rozmawiać z Tobą, jak z przyjaciółką i wiedzą, jak Cię uszczęśliwić, ale zawsze mają ukryty cel. Właściwie wszystko, co robią, ma swój cel. Kiedy go osiągną, znikają.

Oportuniści

Pojawiają się w Twoim życiu, wyłącznie wtedy, kiedy dostaniesz nową pracę, albo zaczniesz spotykać się z nowym mężczyzną. Wyczuwają, kiedy pojawia się okazja do załatwienia swoich spraw. Pamiętają o Tobie i grają najlepszych przyjaciół, kiedy jesteś na szczycie, a kiedy niefortunnie upadasz życiowo, szybko się wycofują i zapominają.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 14.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×