10 mężczyzn zdradza, co powoduje, że tracą zainteresowanie kobietą

Określenie, czym w oczach mężczyzny jest kobieca atrakcyjność, to trudna do rozwikłania tajemnica. Można spekulować, co robić, aby przyciągnąć wymarzonego partnera. Można też zasugerować się męskim puntem widzenia. Zobacz, jakie cechy powodują, że mężczyzna natychmiast traci zainteresowanie.

iStock-635683366.jpg

Jest samolubna

Jeśli wszystkim, co obchodzi kobietę, jest ona sama, natychmiast przerywam randkowanie. Budowanie związku to wysiłek zespołu. Kobiety, które nie rozważają tego w ten sposób, mogą być jedynie dobrymi koleżankami.

Ma nadwagę

Tym, co najbardziej nie podoba mi się u kobiety, jest nadwaga. Wiem, że to niemiła opinia, ale jeśli widzę, że kobieta nie dba o siebie, od razu się zastanawiam, jak mogłaby zadbać o nasze dziecko lub związek?

Gra trudno dostępną

Nie chciałbym umówić się z dziewczyną, która udaje trudno dostępną. To bardzo samolubne i pretensjonalne. Po co miałbym spotykać się z dziewczyną, która nie jest mną zainteresowana?

Jest dziecinna

Jeśli widzę, że kobieta pozuje na zanadto beztroską, od razu mam wątpliwości.

Jest zbyt zależna od rodziny

Konserwatywne i zbyt egoistyczne kobiety, niezdolne do kompromisu, uzależniające wszystkie decyzje od rodziny, nie są w kręgu moich zainteresowań. Chciałbym, aby kobieta miała swój własny umysł i potrafiła z niego korzystać.

Jest uzależniona od mediów społecznościowych

Bardzo szybko tracę zainteresowanie, jeśli widzę, że kobieta jest bardziej zainteresowana telefonem niż mną. Robienie tysiąca zdjęć na pierwszej randce i wrzucanie tego do sieci, pozbawia mnie prywatności, a randkę czyni czymś błahym.

Spieszy się z zamążpójściem

Obawiam się kobiet, które chcą przyspieszyć małżeństwo i zależy im jedynie na oświadczynach. Pośpiech w związku jest dla mnie odrzucający. Owszem, ja też chciałbym znaleźć kobietę swojego życia, która zostanie moją żoną, ale wcześniej chciałbym ją nieco poznać!

Nie ma ambicji

Potrzebuję kobiety napędzanej zdrową ambicją. Kobieta, która siedzi w domu przez cały dzień i nie ma ochoty na życie, zostanie przeze mnie odrzucona. Jeśli uważa, że zjadła wszystkie rozumy, a jednocześnie w jej życiu nie ma żadnych pasji i chęci nauki świata i ludzi, odchodzę.

Chce być traktowana jak księżniczka

Wiele kobiet oczekuje, że mężczyźni będą traktowali je jak księżniczki. Jeśli widzę taki rodzaj postawy, uciekam. Jestem mężczyzną szukającym partnerki, a nie służącym szukającym księżniczki.

Jest wciąż zła i obrażona

Wściekłość i gniew zawsze przerażały mnie u ludzi. Kobiety negatywnie nastawione do świata, nie mogą widzieć we mnie partnera. 

Zdjęcie: iStock

Źródło: yourtango 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 03.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×