Cameron Diaz: "Nigdy nie byłam tak kochana!"

Aktorka opowiedziała o swoim małżeństwie i o tym, dlaczego zniknęła z Hollywood. Co konkretnie powiedziała?

camerondiazspeaksaboutmarragemain.jpg

Jedna z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych aktorek na świecie - Cameron Diaz w ostatnich latach zniknęła z show-biznesu. Jej ostatnim zawodowym projektem był musical Annie, w którym grała w 2014 roku. 

Ostatnio, podczas panelu dyskusyjnego poświęconego zdrowiu, na który aktorka została zaproszona wraz z innymi gwiazdami, Cameron została zapytana o to, dlaczego obecnie nigdzie nie gra i co sprawiło, że odsunęła się od Hollywood. W odpowiedzi na tak postawione pytanie aktorka powiedziała:

- Podróżowanie przez niemal dwie dekady od planu filmowego do planu filmowego to było dla mnie już za dużo. W pewnym momencie nie umiałam powiedzieć sobie, kim właściwie jestem, a to nie jest łatwa sprawa do stawienia jej czoła. Poczułam, że muszę zebrać się w jedną całość - wyznała szczerze Diaz. 

Podczas panelu poruszano także kwestie związkowe. Aktorka została zapytana o to, czemu tak długo zwlekała z decyzją o małżeństwie. Przypomnijmy, że sakramentalne tak Diaz wypowiedziała dopiero jako 41-letnia kobieta. 

- Myślę, że to kwestia tego, że po prostu wcześniej nie spotkałam mojego męża - wyznała przewrotnie Diaz. - Wcześniej miałam chłopaków. A między chłopakami a mężami jest kolosalna różnica! Teraz mam męża, który jest moim partnerem we wszystkim. Jesteśmy dwiema odrębnymi osobami, jesteśmy od siebie bardzo różni, ale łączą nas wspólne wartości. Jesteśmy idealnie, wystarczająco dziwni dla siebie nawzajem - dodała. 

Cameron wyznała także, że jej mąż stanowi dla niej wsparcie, jakiego do tej pory nigdy nie zaznała.

-Nigdy tego nie doświadczyłam. Nigdy wcześniej  nie byłam tak kochana - powiedziała.

Dodajmy, że Cameron Diaz jest żoną muzyka - Benji'ego Maddena. Wcześniej była w kilku poważnych związkach, m.in. z Justinem Timberlakiem i Jaredem Leto. 

Przykład Cameron Diaz pokazuje innym kobietom, że warto czekać na swojego jedynego księcia, nawet jeśli po drodze musimy trafić na kilka żab.

zdjęcie: Starstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 14.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar