Cechy, które przyciągają mężczyzn cz.2

Zobacz, jakie cechy spowodują, że rozkochasz w sobie każdego mężczyznę!

iStock-577954514.jpg

częsty Uśmiech

To jedno z najprostszych zachowań, które możesz wprowadzić do swojego życia, aby przyciągnąć mężczyznę. To też najpotężniejsza metoda pod względem komunikowania się z otoczeniem. Akt uśmiechania się, aktywizuje uwalnianie endorfin i serotoniny, a dzięki temu wpływa na Twój nastrój oraz nastrój otaczających Cię ludzi. Widok uśmiechniętej buzi, pobudza tą część mózgu, która związana jest z nagrodą, dlatego ludzie odczuwają zadowolenie i silne poczucie przyjemności. Badania wykazały, że uśmiech zwiększa również poziom Twojej atrakcyjności.

Godna zaufania

Nieuczciwe działanie w zwodniczy sposób, podważa wszelkie możliwości tworzenia silnych relacji z innymi osobami. Takim osobom się po prostu nie ufa. Co więcej, to zachowanie sprawia, że otoczenie również przestaje zachowywać się autentycznie w obawie przed zranieniem i odrzuceniem. Jako godna zaufania będziesz w stanie tworzyć głębokie i znaczące relacje, wykraczające poza powierzchniowe uprzejmości. Uczciwość i niezawodność są podstawą pomyślnych relacji. Zarówno tych platonicznych, jak i romantycznych.

Zapach... wanilii

Podczas gdy feromony odgrywają kluczową rolę, jeśli chodzi o przyciąganie innych, okazuje się, że istnieją również inne sposoby na wzmocnienie atrakcyjności zapachowej. Tajemnica tkwi w zapachu wanilii. Stwierdzono bowiem, że jej zapach jest najprzyjemniejszym aromatem, ale ma też zdolność do pobudzania szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa. Ponadto wykazano również, że zapach ten ma zdolności uspokajające. Przyczynia się również do zmniejszenia stresu i niepokoju. Nic więc dziwnego, że to zapach najczęściej znajdowany w szamponach, kremach i innych kosmetykach.

Kolory

Badania niejednokrotnie udowadniały, że kobiety noszące kolor czerwony są w oczach mężczyzn bardziej atrakcyjne. Co zatem jest w kolorze czerwonym, że tak wspaniale działa na mężczyzn? Czerwony to kolor romansu, miłości i pasji. W świecie zwierząt oznacza dojrzałość seksualną, siłę, a nawet płodność. 

Pewność siebie

To cecha, która jest bardzo ważna zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wysokie poczucie własnej wartości sprawia, że w oczach otoczenia stajesz się również bardziej atrakcyjna fizycznie. Innymi słowy, kobiety, które wierzą w siebie, przyciągają mężczyzn. Istnieje wiele praktyk, które mogą Ci poczuć się pewniejszą siebie w życiu codziennym. To wolontariat,  aktywność fizyczna, wyzbycie się negatywnego myślenia, hobby, medytowanie oraz spędzanie czasu z bliskimi.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 18.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×