Chcesz zaimponować mężczyźnie? Nigdy nie rób tych rzeczy! Cz.2

To zupełnie normalne, że chcesz być atrakcyjna dla płci przeciwnej, ale nie powinno odbywać się to kosztem Twojej godności, dobrego samopoczucia lub poczucia własnej wartości. Aby znaleźć wyśnionego mężczyznę, wystarczy naturalne piękno! To, które w Tobie tkwi.

iStock-516685538.jpg

To prawda, że romans zawsze wymaga trochę pościgu, jednak jeśli będziesz fałszywie przedstawiała swoją osobę, ostatecznie być może zadowolisz mężczyznę, ale sama poczujesz się źle! Najlepszy sposób na zaimponowanie osobnikowi płci męskiej, to poczucie komfortu we własnej skórze.

Nie gódź się na seks, jeśli nie jesteś gotowa

Możesz spotkać wymarzonego mężczyznę, od razu poczuć motyle w brzuchu, a już po kilku godzinach rozmowy fantazjować o tym, jak zrywasz z niego ubranie. Oczywiście, jeśli uczucie jest odwzajemnione, jesteś dojrzała emocjonalnie i podejmujesz swobodnie własne decyzje, nic nie stoi na przeszkodzie gorącego romansu. Zdarzają się także sytuacje, kiedy jedno z Was nie jest na to gotowe i woli poczekać na zbliżenie dłużej. Jeśli tą osobą jesteś Ty, mężczyzna powinien przyjąć to z szacunkiem i cierpliwie czekać! Z pewnością poinformuje Cię o tym, że chciałby przejść do następnego poziomu, ale jeśli Ty tego nie czujesz, nie zmuszaj się!

Nie zachowuj się, jak jeden z jego kolegów

To prawdziwy hit czasów, w których żyjemy. Kobietom wydaje się, że mężczyźni oczekują od nich, aby zachowywały się, jak oni sami. Jeśli potrafisz porozumieć się z jego przyjaciółmi i świetnie odnajdujesz się w rozmowach o sporcie, grach wideo i piwach rzemieślniczych, nie zapominaj, że nadal możesz zachowywać się jak kobieta! Jeśli zdarza Ci się zachowywać, jak facet i nie czujesz, że z tego powodu zapędzasz się w pewne stereotypy, to wspaniale. Jeśli jednak czujesz, że musisz udawać coś ze względu na jego otoczenie i w celach uzyskania akceptacji, powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Nawet jeśli stworzycie związek, najprawdopodobniej nie potrwa on długo, ponieważ będzie oparty na kłamstwie.

Nie porzucaj swoich marzeń!

Posiadanie marzeń i aspiracji to piękna rzecz, zwłaszcza jeśli ciężko się pracuje, aby je osiągnąć. Przez całe swoje życie, z biegiem lat kształtowałaś to, kim teraz jesteś  i to jakie masz wizje na przyszłość. Pasja do życia to najprawdopodobniej najatrakcyjniejsza cecha, którą może posiadać kobieta. Choć kompatybilność jest ważna w związku, na świecie nie istnieją dwie takie same osoby. Jeśli czujesz, że mężczyzna wymaga od Ciebie, abyś bagatelizowała swoje potrzeby i cele, jak najszybciej się od niego uwolnij. Mężczyzna powinien wspierać Cię w dążeniu do Twoich nawet najmniejszych marzeń. Są one bowiem częścią tego, co czyni Cię tym, kim jesteś. Dlaczego miałabyś porzucić to, co Cię definiuje? Jeśli on tego nie akceptuje, powinnaś porzucić jego, zanim porzucisz swoje pragnienia!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 29.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Sklep elegan.pl oferuje świetnej jakości, markowe bluzy Tommy Hilfiger - jakość i
elegancja. https://elegan.pl/pl/c/Bluzy/15/1/full
Dodano: 2017-12-07 13:04:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×