Ci mężczyźni zdradzają najczęściej...

Jak rozpoznać mężczyznę, który jest skłonny do zdrady? Wystarczy, że spytasz o zawód, jaki wykonuje...

zdradadadda.jpg

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zdradę. Jak pokazują ostatnie badania przeprowadzone przez CBOS, ponad połowa Polaków doświadczyła "skoku w bok", narażając w ten sposób swój stały związek czy małżeństwo. Okoliczności sprzyjające zdradzie są różne. Zazwyczaj nie dotyczą jednak problemu z rutyną czy znudzeniem w związku.

Okazuje się, że zdrada bardzo często wynika też z czynników zewnętrznych, takich jak np. praca, którą wykonuje mężczyzna. Typowy mężczyzna skłonny do zdrady pochodzi zazwyczaj z większego miasta- dzięki temu może pozostać anonimowy. Zazwyczaj jest to człowiek inteligentny i posiadający wysokie kwalifikacje- właśnie takiego kandydata na kochanka szukają młode kobiety. Które zawody najbardziej sprzyjają zdradom?

Na pierwszym miejscu znajdują się biznesmeni prowadzący zazwyczaj własną działalność. Ich praca wiąże się z ogromną ilością spotkań i kolacji, które są świetną okazją do poznania kogoś nowego... Kolejni na liście są lekarze- być może powodem jest trudna, pełna wyzwań i emocji praca. Ostatnie miejsce należy do... programistów.  Może to być nieco szokujące- przedstawiciele branży IT uchodzą zwykle za nieśmiałych. Jednak w tym przypadku nowa relacja nawiązywana jest zazwyczaj za pomocą Internetu.

Warto pamiętać, że nie dotyczy to wszystkich mężczyzn na świecie. Nie ma sensu popadać w paranoję i śledzić ukochanego na każdym kroku. Mężczyźni, którzy zdradzają, nie zawsze robią to z potrzeby nowych wrażeń. Czasami są po prostu zagubieni w dotychczasowej relacji. Pamiętaj, aby w porę wyczuć moment, w którym zaczniecie się od siebie oddalać. Zdrada wcale nie zaczyna się w łóżku, a w głowie. Spróbuj wtedy szczerze porozmawiać ze swoim partnerem- być może w ten sposób uda Ci się zapobiec zdradzie, która jest najczęstszym powodem rozstania.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 17.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×