Co częstotliwość Twoich pocałunków, zdradza na temat Twojego związku?

Jesteś w związku z... przyjacielem, czy z partnerem?

iStock-599242398.jpg

Odpowiedź na pytanie dotyczące częstotliwości pocałunków, daje wiele istotnych informacji na temat relacji, która łączy kobietę i mężczyznę. Romantyczna relacja polega na intymności seksualnej- przyjaźń nie. Jeśli Twoja relacja trwa od dłuższego czasu, ale brakuje w niej pocałunków, według specjalistów to przyjaźń, nie związek. Należałoby coś zmienić, prawda?

Prosty pocałunek to potężna broń!

Intymność seksualna nie zawsze oznacza współżycie. Pocałunki same w sobie są intymne, zwłaszcza te w usta! Niezależnie od tego, jak bardzo zajęta jesteś, czas poświęcony na pocałunek nie zaburzy twojego harmonogramu!

Przytulanie. To kolejna bardzo istotna kwestia dla intymności związku. To, że jego działanie ma pozytywny wpływ na zdrowie, zostało udowodnione już dawno. Te dwie rzeczy, warto włączyć do rutyny przyjemności

Potraktuj tę wiedzę bardzo poważnie. Całuj swojego partnera, kiedy otwierasz oczy, kiedy wychodzisz do pracy oraz kiedy z niej wracasz. Istnieje tak wiele dobrych momentów na podarowanie komuś pocałunku. Zaskocz partnera i przygotuj harmonogram całowania. Rób to tylko w nieparzyste godziny. To nie tylko budowanie intymności, ale również świetna zabawa. Za każdym razem, kiedy skradniesz mu pocałunek, dasz mu do zrozumienia, jak wyjątkowo na niego patrzysz. 

W długoletnich związkach bardzo często pojawia się poczucie wyłączenia intymności. Kiedy dochodzi do tego etapu, pary powinny starać się powrócić do rutyny seksu. Począwszy od trzymania ręki i przytulania, skończywszy na pocałunkach. Obaj partnerzy muszą czuć się komfortowo, zanim będą mogli ponownie wprowadzić seks w ich relację. Kiedy pojawia się komfort, bardziej intymne kroki postępują naturalnie. 


Jeśli zauważyłaś, że Twój  partner zamienia się w Twojego współlokatora, skoncentruj się na pocałunkach! Sprawy zaczną się zmieniać i odkryjesz, że intymność znowu zaczyna płonąć. 


Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 12.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×