Co każda z nas zmienia w swoim ukochanym?

Czy tego chcesz, czy nie, masz ogromny wpływ na charakter swojego partnera....

cozmieniamywpartnerze.jpg

Wydaje Ci się, że Twój partner jest najbardziej upartym człowiekiem na świecie? Przyjrzyj mu się nieco uważniej! Istnieją pewne sprawy, na które nieświadomie wpływasz... Zdarza się to w każdym zdrowym, wymarzonym związku z tym jedynym!

Wygląd

Pamiętasz te pogniecione koszulki i lekki zarost? Pewnie prosiłaś wiele razy, żeby założył koszulę, ale w końcu dałaś sobie spokój. Czasami warto odpuścić! W każdym związku pojawia się taki moment, kiedy zaczyna nam jeszcze bardziej zależeć na zdaniu partnera... Jaką metamorfozę przeszedł Twój ukochany przez tych kilka lat? Pewnie nawet nie zauważyłaś, że coraz bardziej się stara!

Priorytety

Lata wspólnego życia sprawiają, że zakochani zmieniają się dla siebie... Zazwyczaj jest to zmiana na plus. Kilka lat temu nie wiedzieliście jeszcze, co jest dla Was najważniejsze w życiu, a dzisiaj nie chcecie tracić czasu na kłótnie.... Do tego Twój partner zaczął częściej przyznawać Ci rację, prawda? 

Zaufanie

Na początku Twój ukochany wypytywał za każdym razem, z kim jesteś umówiona, a obecnie darzy Cię szacunkiem i zaufaniem? Mimo że mała dawka zazdrości nikomu jeszcze nie zaszkodziła, dojrzałe związki, które jej nie doświadczają, są bardzo szczęśliwe. 

Pomoc 

Czy dostrzegłaś, że Twój partner coraz częściej pomaga Ci w robieniu  zakupów czy sprzątaniu? Być może Wasze wspólne doświadczenia pozwoliły mu docenić Twój wysiłek. Po kilku latach mężczyznom zaczyna również zależeć na odpowiedniej pielęgnacji domowego "gniazdka". 

Towarzystwo

Na początku związku być może ważniejsze było dla niego wyjście z kumplami niż wieczór spędzony we dwoje? To również zmienia się wraz z upływem czasu... Zastanów się, kiedy Twój ukochany ostatnio gdzieś był? 

Mimo że bardzo często narzekamy na swoich partnerów, siła, jaką daje związek, umacnia ich w działaniu i zmienia na lepsze. Czasami warto podejść do tych kwestii z dystansem i zauważyć starania drugiej połówki! 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 01.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×