Co zrobić, by on zaczął znów za Tobą tęsknić?

Kiedy namiętność i spontaniczność ustępuje miejsca rutynie, czas na zdecydowane kroki!

zateskniiic.jpg

Na początku każdego związku jest idealnie- macie czas i ochotę na spontaniczne randki, a każda minuta spędzona oddzielnie wydaje się stracona. Później przychodzą wspólne obowiązki i dopada Was rutyna- nie martw się, to naturalne! Istnieją jednak pewne sposoby, dzięki którym znowu go w sobie rozkochasz. Oto one!

Nie bądź męcząca

Jeżeli kontrolujesz swojego mężczyznę na każdym kroku, prędzej czy później sytuacja zacznie go męczyć- jedynym sposobem na "przetrwanie" w związku będzie dla niego unikanie kontaktu z Tobą. Fakt, że nie spędzacie ze sobą tyle czasu, co na początku, nie oznacza od razu, że on znalazł sobie kogoś innego. Przeanalizuj dokładnie swoje zachowanie i zastanów się, co możesz w sobie zmienić.

Słuchaj

Po kilku latach mężczyzna nie potrzebuje jedynie dobrej dziewczyny i wspaniałej kochanki, ale również najlepszego przyjaciela- obudź go w sobie. Niech Twój ukochany wie, że nie zawsze musi być namiętny i romantyczny. Jeżeli pozwolisz mu po prostu być sobą, szybko zauważysz, że to własnie w Twoim towarzystwie jest mu najlepiej.

DBAJ 

Nie tylko o Waszą relację, ale również o siebie. Mimo że Twój ukochany widział Cię już w każdej sytuacji, postaraj się go czasem zaskoczyć. Ubierz się inaczej niż zwykle, wypróbuj nowy makijaż- pozwól mu odkrywać Cię na nowo. 

ODPUŚĆ

Nie dzwoń do niego w każdej wolnej chwili- jeżeli mieszkacie razem, to przecież już niedługo zobaczycie się w domu. Nie pozwól, aby Twój mężczyzna poczuł się osaczony. To, jak bardzo za Tobą zatęskni, zależy jedynie od Ciebie! 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 08.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×