Czeka Cię spotkanie z JEGO rodzicami? Przygotuj się!

Pierwsze spotkanie z rodzicami Twojego mężczyzny na pewno będzie kosztowało Cię wiele stresu. Warto, żebyś pokazała się z jak najlepszej strony, dobrze zaprezentowała. Oto kilka naszych wskazówek, dzięki którym będziesz odpowiednio przygotowana na tę ważną chwilę!

Jego rodzice spotkanie.jpg
Makijaż

Rodzice Twojego partnera nie podążają za trendami, dlatego dla nich piękny klasyczny wygląd, to wygląd minimalistyczny, skromny i naturalny. Dlatego jeśli jesteś miłośniczką mocnego makijażu, tipsów czy sztucznych rzęs - w tym ważnym dniu z nich zrezygnuj. 
Postaw raczej na podkreślenie rzęs, muśnięcie policzków różem i naturalną pomadkę. 
Jeśli chodzi o fryzurę również wybierz minimalizm - rozpuszczone włosy z lekkim upięciem z boku na pewno dodadzą Ci uroku. Całość dopełnią perfumy -  spryskaj się lekkim kwiatowym zapachem.

Odpowiedni strój

Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Dlatego nie możesz zaprezentować się przyszłym teściom w bluzce z głębokim dekoltem czy w przykrótkiej spódniczce.
Na takie spotkanie idealnie nada się mała czarna. Najlepsza długość sukienki jest wtedy, gdy sięga kolan. Będziesz się w niej czuła komfortowo i na pewno przypadniesz do gustu jego rodzicom.


Wykaż zainteresowanie

Na pierwsze spotkanie z jego rodzicami dobrze jest się przygotować nie tylko zewnętrznie. Wcześniej spytaj swojego partnera, co lubią jego rodzice, czym się zajmują, jakie mają zainteresowania. Będziesz mogła przygotować sobie kilka tematów do rozmów i nie będzie między Wami krępującej ciszy. Pamiętaj, aby wypowiadać się wyraźnie, bez pośpiechu i wulgaryzmów, za to z uśmiechem i spokojem.

Prezent

Przyszli teściowie na pewno poczują się miło, kiedy wręczysz im coś od siebie. Oczywiście nie chodzi tu o drogie prezenty, wymyślne kawy czy alkohole. Czasami wystarczy bukiet pięknych kwiatów, ale dobrym wyborem jest prezent wykonany własnoręcznie - co powiesz na upieczenie ciasta?
Rodzice będą pod ogromnym wrażeniem, bo dodatkowo pokażesz, że będzie z Ciebie dobra pani domu.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Piątek 01.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×