Czy naprawdę jesteście sobie przeznaczeni?

Po czym poznasz, że Twój związek to ten na całe życie?

przeznaczenienieie.jpg

Twój związek to wspaniale zgrany duet? Umiecie czytać w swoich myślach, świetnie się ze sobą bawicie, macie wspólne pasje i mimo długiego stażu nadal czujecie pożądanie? To znak, że jesteś prawdziwą szczęściarą! Po czym poznać, że Twój partner to ten jedyny mężczyzna na ziemi, z którym będzie Ci dane się zestarzeć?

Bardzo ważne są wspólne priorytety. Możecie bardzo się kochać, ale jeśli Wasze życiowe cele diametralnie się różnią, prędzej czy później Wasze drogi się rozejdą. Istotne jest także to, że nie musicie zmieniać się dla drugiej osoby. Jeżeli czujesz, że przy swoim ukochanym jesteś prawdziwą wersją siebie, to znak, że długo ze sobą wytrzymacie. Miłość nie oznacza kochania kogoś za jego zalety czy to, co potrafi dla nas zrobić. To także ogromne zrozumienie i akceptacja- nie tylko wad, ale i decyzji partnera. Warto zastanowić się, czy wyobrażasz sobie Wasze wspólne życie za kilka lub kilkanaście lat. Jeśli nie, może pora coś zmienić?

W tym jedynym związku na całe życie bardzo istotne jest zaufanie. Jeżeli ufność polega u Was na ciągłym kontrolowaniu drugiej osoby, nie świadczy to dobrze o Waszej relacji. Gdy dwójka ludzi czuje, że są sobie przeznaczeni, żadne z nich nie potrzebuje codziennych tłumaczeń i deklaracji.

I na koniec... Zastanów się, czy pierwszą osobą, której mówisz o swoich radościach i zmartwieniach, jest Twój ukochany? Czy to właśnie jemu w pierwszej kolejności opowiadasz o codziennych sukcesach? I czy Ty również lubisz go słuchać? Jeśli tak, to znak, że jesteście nie tylko świetnie zgraną parą, ale również najlepszymi przyjaciółmi. Łatwo o tym zapomnieć, ale bez prawdziwej przyjaźni miłość nie istnieje.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 19.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Dokladnie tak wlasnie jest :)
Dodano: 2017-02-19 13:04:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×