Dlaczego mężczyźni obawiają się atrakcyjnych kobiet?

Nieraz słyszałaś, że uroda bardzo pomaga i piękne kobiety mają w życiu łatwiej. Jednak nie jest to do końca prawdą. W rzeczywistości jest tak, że faceci mogą bać się atrakcyjnych kobiet. Dlaczego tak się dzieje? Oto możliwe przyczyny!

atrakcyjna kobieta.jpg

Boją się dostać kosza

Tak, mężczyźni też się boją, a jeśli chodzi o piękne kobiety - boją się, że zostaną spławieni. Przedstawiciele płci brzydkiej mogą mieć obawy, że ich starania pójdą na marne i zostaną odrzuceni, a taka odmowa jest upokarzająca!

Nie wierzą w siebie

Niektórzy mężczyźni mogą mieć po prostu niską samoocenę. Jeśli taki facet spotka atrakcyjną, inteligentną kobietę, uważa, że ona może mieć każdego - dlatego nawet nie podejmują próby i nie walczy.

Nieraz utożsamiają kobietę atrakcyjną z narcystyczną

Mężczyźni niekiedy mylnie zakładają, że piękne kobiety bardzo dużo czasu poświęcają sobie i swojej urodzie. W związku z tym uważają, że taka wybranka spędzałaby więcej czasu przed lustrem niż z nim. Niestety, dla niektórych kobieta atrakcyjna to odpowiednik kobiety egoistycznej.

Zobacz też: 5 rzeczy, dzięki którym będziesz bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzn


Mają błędne pojęcie o atrakcyjnych kobietach

Niektórzy faceci wyobrażają sobie, że jeśli kobieta jest piękna, może być przy tym bardzo wymagająca. Nachodzą ich wtedy wahania, czy będą potrafili sprostać jej oczekiwaniom. Dlatego mimo najszczerszych chęci podjęcia próby zdobycia takiej kobiety, szybko się poddają.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
ID galerii:635Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Czwartek 07.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×