Dlaczego Twój mężczyzna potrzebuje więcej przestrzeni niż Ty?

Dla mężczyzny potrzeba własnej przestrzeni w związku jest dużo ważniejsza niż dla Ciebie! Dlaczego tak jest i czemu czasami warto pozwolić mu "odetchnąć"?

przestrzenwziwiazku.jpg

Chciałabyś spędzać ze swoim ukochanym każdą wolną chwilę? Na początku taką potrzebę czujecie oboje, jednak w stałym związku on oczekuje, że dasz mu nieco więcej wolności. Dla większości kobiet taka potrzeba jest całkowicie niezrozumiała. Wydaje nam się, że skoro kochamy drugą osobę, to przecież właśnie jej towarzystwo powinno zapewniać nam największe szczęście. Tymczasem dla niego bardzo ważne jest to, jak czuje się ze sobą. Zamiast walczyć za pomocą ciągłych oskarżeń i rosnących oczekiwań, pozwól mu od siebie odpocząć. Co możesz zrobić, aby nie zniszczyło to Waszej relacji?

Zajmij się sobą

Nie musisz poświęcać związkowi każdej wolnej chwili. Skup się na sobie- skoro on potrafi to zrobić, to Ty też! Umów się z przyjaciółką na kawę, idź na spacer ze znajomymi czy po prostu obejrzyj ulubiony serial. Niech czas, który spędzacie oddzielnie, będzie dla Ciebie momentem odpoczynku i osobistego rozwoju.

UCZ SIĘ TĘSKNOTY

Kiedy w końcu spędzacie czas razem, jesteś najszczęśliwszą kobietą na świecie? Nie pokazuj mu tego! Nie nadskakuj mu. Niech wie, że umiesz być szczęśliwa także bez niego. Opowiedz mu o tym, co robiłaś, kiedy on spotkał się z kumplami. Pozwól mu również zaplanować Wasz wspólny czas.

Daj spokój

Niby spędzacie czas osobno, ale jednak nie możesz się powstrzymać przed telefonem co pięć minut? Taka postawa sprawia, że Twój ukochany nie odpoczywa od Ciebie, nie mówiąc już o tym, że nie dajesz mu szansy na zatęsknienie za Tobą. 

Nie obrażaj się

Mieliście spędzić wspólnie weekend, a on po raz kolejny wybrał męski wyjazd za miasto? To wcale nie oznacza, że przestał Cię kochać! Być może w tym momencie potrzebuje po prostu towarzystwa swoich kolegów? Nie podchodź do takiej sytuacji negatywnie. Na pewno od jakiegoś czasu umawiasz się z przyjaciółką na babski wieczór- jego wyjazd to idealny moment!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 14.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×