Dlaczego warto wyczekiwać tego jedynego?

Na jakiego mężczyznę warto czekać? Zastanówmy się nad tym…

iStock-621362510.jpg

Cierpliwość to podstawowy element poszukiwań partnera na całe życie. W końcu pojawia się ktoś, kto rozpala Twoje serce i otwiera na zupełnie nowy świat. Zaczynasz dostrzegać pozytywne barwy codzienności.

Mężczyzna, co do którego nie masz żadnych wątpliwości

Napotkanie na swojej drodze tego jedynego sprawia, że nie masz wątpliwości co do tego, że jesteś priorytetem. Przeczucie, że jesteś drugą opcją lub wyborem, całkowicie znika. Wartościowy człowiek to ten, który poznaje wszystkie Twoje wady, a pomimo tego nie chce nic zmieniać. To osoba, która podczas problemów sprowadza Cię na ziemię, ale nie rani przy tym Twoich uczuć. Warto czekać na tego jedynego, który codziennie będzie przypominał Ci, ile dla niego znaczysz, wyczekiwał każdej chwili, jako możliwości wspólnego budowania nowych wspomnień oraz rozpalał ogień pod skórą, tylko jednym spojrzeniem.

Mężczyzna, dla którego jesteś wszystkim

W poszukiwaniach wyśnionego mężczyzny warto być cierpliwą. Choćby dlatego, że w przyszłości będzie wsłuchiwał się w Twoje marzenia i nie traktował ich jak niedojrzałych, czy zbyt nieosiągalnych. Wartościowy partner to ten, który nie zrezygnuje z Ciebie, nawet wtedy, kiedy poczuje, że to Ty się poddajesz. Poczekaj na osobę, która będzie Cię rozśmieszała i sprawi, że zapomnisz o wszystkich dotychczasowych rozterkach sercowych. Poczekaj na mężczyznę, który uświadomi Ci, że miłość to nie to, co widujemy w telewizji i nie to, o czym czytujemy w książkach. Prawdziwe życie jest surowe i nie zawsze łatwe, ale on będzie przy Tobie, bez względu na wszystko.

Mężczyzna, który trwa z Tobą w ciemności

To ten, który w trudnej codzienności nie tylko zanurza palce, ale w niej nurkuje. Wdycha do Twoich płuc powietrze, kiedy w niej toniesz. Daje Ci możliwość rozwoju i nowe, cenne lekcje. Jeśli tylko Twój wyśniony mężczyzna mógłby i potrafiłby dokonać tych wszystkich rzeczy, naprawdę warto na niego poczekać, ponieważ to z nim odkryjesz miłość i życie. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 28.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×