Dlaczego żonaci mężczyźni są szczęśliwsi od singli?

Mimo że mężczyźni często narzekają na swoje żony, bez nich nie byliby tak szczęśliwi!

iStock_86649415_MEDIUM.jpg

Żonaci mężczyźni bardzo lubią narzekać na swój los- żona cały czas dręczy swoimi opowieściami o przyjaciółkach, nie pozwala spotkać się z kumplami i ciągle martwi się o dietę ukochanego! Okazuje się jednak, że single mają dużo gorzej! Dlaczego to właśnie żonaci mężczyźni są prawdziwymi szczęściarzami? 

1.Sukcesy zawodowe. Małżeństwo ma pozytywny wpływ na wiele innych dziedzin życia, między innymi rozwój kariery. Okazuje się, że żonaci panowie są bardziej uporządkowani i nastawieni na realizację konkretnych celów. Zależy im na szybkim awansie i cenią sobie dobrą atmosferę w pracy. Mają większe zaufanie wśród kolegów  i więcej zarabiają... lub po prostu mniej wydają!

2.Udany seks. Mężczyźni bardzo cenią sobie prawdziwy, pełen emocji seks. Każdy, kto znalazł już kobietę życia i wziął z nią ślub wie, że żona to najlepsza kochanka, która doskonale zna potrzeby swojego ukochanego! 

3.Małżeństwo...na zdrowie! Mężowie cieszą się dużo lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym niż single. Nic dziwnego... Dużo łatwiej radzić sobie z problemami we dwoje. To również zasługa troskliwych żon dbających o codzienne obiady! Obecność w naszym życiu rodziny i szczęście wynikające z jej obecności wydłużają życie! Dlatego warto dbać o małżeństwo na każdym jego etapie.

4.Wolność? W dobrym małżeństwie ona naprawdę istnieje! I smakuje dużo lepiej niż wolność singla. Nie polega na przypadkowych randkach, a na rozwijaniu swojej ulubionej pasji... czasami nawet wspólnie z żoną, która potrafi być także świetnym przyjacielem!

5.Przyjaciele. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy wszyscy nasi przyjaciele biorą ślub i powoli szykują się do roli rodziców. Oznacza to, że na horyzoncie zostaje coraz mniej wolnych kolegów. Dla singla spotkania z całą rodziną ulubionego kumpla mogą być nieco męczące... Dodatkowo, biorąc ślub, wchodzimy do nowej rodziny, gdzie również czekają na nas wspaniali ludzie. Może warto spróbować?

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 13.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
O rany jaka pro-małżeńska propaganda i stek bzdur... Co to w ogóle za podprogowe wciskanie ciemnoty w samym tytule, który na wstępie sugeruje, że żonaci są szczęśliwsi? Znam mnóstwo małżeństw i sporo singli i przez kilkadziesiąt lat obserwacji wychodzi, że wcale żonaci nie są tacy szczęśliwi. Zresztą to nie tylko moje wnioski, popatrzcie na statystyki rozwodów w Polsce. Pozdrawiam.
Dodano: 2017-03-14 15:50:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×