Do tego nie przyzwyczajaj mężczyzny!

W związku należy utrzymać równowagę. Kobieta nie może być mężczyźnie podana na tacy, wciąż mu dogadzać i nadskakiwać. Sprawdź, do jakich rzeczy lepiej nie przyzwyczajać swojego partnera!

przyzwyczajanie faceta.jpg

Dzwonienie do niego kilka razy dziennie

Jeżeli wydzwaniasz do swojego mężczyzny kilkakrotnie i wyznajesz mu miłość, prędzej czy później możesz być na straconej pozycji. Przez to on nigdy pierwszy, sam z siebie nie napisze, nie zadzwoni, bo go w tym wyręczasz. Następnym razem pozwól mu za Tobą zatęsknić i daj się wykazać!

Zobacz także: Jak pozostać sobą w związku?

Gotowanie, pranie, sprzątanie

Jeśli codziennie będziesz gotowała posiłek, dbała o porządek i o czyste skarpetki, bardzo szybko przyzwyczaisz do tego faceta. W konsekwencji on nawet nie wpadnie na to, by Ci pomóc!
Najlepiej od samego początku przyjąć podział obowiązków i prosić partnera o pomoc w pewnych sprawach - wtedy wejdzie mu to w nawyk.

Czekanie na jego powrót i nadskakiwanie

Umówmy się, czekanie z utęsknieniem na powrót Twojego faceta z pracy, przyniesienie mu zimnego piwa, podanie gazetki czy pilota do telewizora i zasypywanie go czułościami nie jest do końca na miejscu. Tak naprawdę to facet powinien adorować swoją kobietę, dlatego następnym razem spróbuj pozostać obojętna - może tym zmienisz jego postępowanie.

Dostosowywanie się do niego

Przestań konsultować z nim swoje wyjścia do koleżanek, wizyty u kosmetyczki czy fryzjera, zmieniać swój grafik tylko po to, by mieć wolne w tym samym czasie, co on! Zastanów się, czy on postąpiłby tak samo. Nie warto się zbytnio poświęcać!

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
ID galerii:577Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 03.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×