Dojrzały mężczyzna. Po czym go poznasz?

Od dojrzałości Twojego partnera zależy bardzo wiele... Między innymi to, czy Wasz związek będzie udany.

dojrzalymennnn.jpg

Dojrzałość Twojego partnera wpływa nie tylko na jakość Wasze relacji, ale także na codzienne sprawy. Po czym poznać, że jesteś z dojrzałym emocjonalnie mężczyzną? Oto 5 sygnałów, które o tym świadczą!

1. Potrafi Cię docenić. Dojrzały partner najbardziej na świecie ceni sobie kobietę, z którą jest, a także sposób, w jaki prowadzi ona dom. Potrafi pokazać, że mu zależy, w codziennych, drobnych sprawach. Szanuje każdą chwilę spędzoną w Twoim towarzystwie i stara się pomagać Ci w obowiązkach.

2. Dba o Wasz dom. W pewnym momencie w życiu każdego mężczyzny pojawia się moment, w którym dom staje się dla niego najważniejszym miejscem na świecie. Dojrzały mężczyzna świadomie buduje ciepły dom, do którego chce się wracać.

3. Wie, czego chce. Ma ściśle określone cele, do których dąży i nie oczekuje, że ktoś zrobi to za niego. Nie zmienia co chwilę decyzji dotyczących planów zawodowych. Wie, że poczucie bezpieczeństwa jest ważne nie tylko dla niego, ale i dla Ciebie. Dlatego cały czas stara się rozwijać.

4. Rozumie, na czym polega miłość. W partnerce najbardziej docenia cechy jej charakteru, nie tylko wygląd. Seks nie jest dla niego jedynie przyjemnością- docenia bliskość i więź emocjonalną.

5. Nie potrzebuje mamy... O dojrzałego mężczyznę nie musisz cały czas się martwić. Wiesz, że umie o siebie zadbać i poradzi sobie w każdej sytuacji- bez względu na to, czy chodzi o wyprasowanie spodni, ugotowanie obiadu czy wykonanie trudnego zadania w pracy. Traktuje Cię jak partnerkę, nie jak niańkę.

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 09.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×