Jak odnaleźć miłość życia, nawet, jeśli wciąż nie udają Ci się związki?

Zmień swoje przeznaczenie!

iStock-592003378.jpg

Dlaczego moje związki wciąż szybko się kończą? Dlaczego nie mogę spotkać odpowiedniego partnera? Dlaczego spotykam się z takimi samymi mężczyznami? Co jest ze mną nie tak? Jeśli tego typu pytania wciąż wybrzmiewają w Twojej głowie jak mantra, musisz wiedzieć, że nie jesteś sama. Codziennie  tysiące kobiet na całym świecie zastanawia się, dlaczego ma pecha w miłości. Oczywiście znalezienie bratniej duszy, opiera się również na szczęściu, ale prawda jest taka, że w dużej mierze zależy zwłaszcza od Ciebie! Czyli? Musisz podjąć wysiłek, aby odnaleźć miłość!

Przestań zostawiać to szansie

Każda z nas pragnie przeniesienia epickich historii miłosnych z filmu na życie. Niestety niewiele z nas spotyka bratnią duszę w oczekiwanym momencie. Może nie wszystkie sytuacje poznania upragnionej miłości, muszą być romantyczne i urocze? Z pewnością nie raz słyszałaś, że koleżanka koleżanki poznała męża lub partnera na imprezie, wolontariacie lub u przyjaciela. Spróbuj czegoś nowego. Istnieje dużo ciekawych miejsc, w których możesz spotkać mężczyznę, z którym stworzysz długoterminowy, głęboki związek.

Upewnij się, że czujesz się komfortowo

Mężczyźni wyczuwają niskie poczucie własnej wartości kobiet. Jeśli czujesz się niezręcznie podczas rozmowy z mężczyzną, on na pewno o tym wie. Ty też masz przecież ten instynktowny dar. Jeśli randki nie przychodzą Ci łatwo i naturalnie- praktykuj! Daj sobie poczucie komfortu we własnej skórze. Pokochaj siebie za to, kim jesteś! Pewność siebie przyciągnie do Ciebie wymarzonego kochanka.

Odśwież swój wygląd

To wcale nie znaczy, że musisz podjąć drastyczne kroki w celu zmiany swojego wizerunku. Nowa fryzura lub kilka ładnych rzeczy, znakomicie odświeżą umysł! Pamiętaj, aby nie zatracić siebie. Jeśli do tej pory byłaś wierna białym topom i skinny jeansom, nie zmuszaj się do sukienek lub eleganckich garsonek.

Jeśli już dawno wykorzystałaś wszystkie powyższe sposoby, najwyższy czas zajrzeć do środka! Spróbuj porozmawiać ze specjalistą o stresie, niskim poczuciu własnej wartości lub bolączkach, które rujnują wszystkie Twoje relacje. Cokolwiek by się nie działo, pamiętaj, że jesteś warta miłości

Zdjęcie: iStock

Źródło: popsugar 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 04.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Amukina
nie ma co się zniechęcać, prawdziwa miłość i tak się pojawi :) ja na kochaj.pl niedawno się zalogowałam i poznałam cudownego faceta, a wcześniej mi nie wychodziło. Tak bywa, ale warto czekać
Dodano: 2018-01-01 21:43:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×