Jak rozpoznać maminsynka na pierwszej randce?

Boisz się związku z prawdziwym maminsynkiem?Na te cechy lepiej zwrócić uwagę...

maminsynek.jpg

Nie wyobrażasz sobie gorszego "materiału" na partnera, niż maminsynka, który o wszystko musi pytać swoją mamę? Jeżeli nie chcesz, aby prawda wyszła na jaw za późno, na pierwszej randce koniecznie zwróć uwagę na te alarmujące sygnały! 

Ciągłe telefony

Dopiero się poznaliście, a on już odbiera telefon? Oczywiście, dwa pierwsze razy mogły oznaczać rozmowę z kumplem, który akurat potrzebuje pomocy, ale która z nas nie rozpozna, że mężczyzna rozmawia z mamą? Jeśli podczas Waszego pierwszego spotkania nie umie powstrzymać się od kontaktu z mamą, później może być tylko gorzej...

Niezdecydowanie

I nie chodzi tutaj o decyzję odnośnie tego, co macie robić za tydzień. Jeśli mężczyzna ma problem z wyborami w praktycznie każdej sytuacji, prawdopodobnie na co dzień ktoś inny podejmuje za niego decyzje... 

Przywoływanie opinii mamy w każdej rozmowie

Oczywiście, dla Ciebie Twoja mama również jest autorytetem i prawdopodobnie rozmawiasz z nią o ważnych dla siebie sprawach, ale są pewne granice. Jeśli jego mama "przewija się" przez każdą rozmowę, mężczyzna z którym się spotkałaś nie ma chyba własnej opinii na żaden temat? 

Styl 

Mamy, bez względu na to, ile lat mają ich synowie, przez całe życie mają ich za swoich małych synków. Matczyny akcent łatwo rozpoznać w codziennej stylizacji mężczyzny- koszula zapięta na ostatni guzik, melonik i przedziałek na środku głowy powinny być dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym!

Szybkie przechodzenie do kolejnych etapów znajomości...  

Czujesz, że Twój towarzysz bardzo szybko chce przedstawić Cię swojej mamie? Do tego już na pierwszej randce próbował Cię pocałować i wspominał o gromadce dzieci? Pora uciekać, zanim będzie za późno! 

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 07.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×