Jak się podnieść po zdradzie?

Jeśli okaże się, że zostałaś zdradzona… co wtedy? Jak dalej żyć? Funkcjonować jest trudno, jednak jest życie po zdradzie! Musisz podnieść się i żyć dalej, mieć lepsze życie! Sprawdź, jak zacząć na nowo żyć!

zdrada.jpg

Wyjdź do ludzi

Najważniejsze, byś nie zamykała się w domu, wychodź, spędzaj czas ze znajomymi, idź na plotki
z przyjaciółką. W takich chwilach potrzebna jest obecność bliskich osób, które powodują, że nie zaprzątasz sobie głowy niepotrzebnymi myślami, wspierają i powodują uśmiech na Twojej twarzy.
Dobrze jest także pojawić się w nowym otoczeniu- iść na siłownię czy do fitness clubu. Nie dość, że spalisz kalorię i naładujesz się pozytywną energią, to poznasz nowych ludzi.

Nie stalkuj

Nie baw się w stalkera czy detektywa i nie śledź losów dawnego partnera. Szkoda czasu na sprawdzanie jego nowych zdjęć, statusów, nowych znajomych- to nic nie da, a będziesz chodziła przygnębiona. Zapomnij również o zemście, choć ta podobno bywa słodka- nie trać na to energii.

Nie top smutków w alkoholu

To najgorszy pomysł z możliwych. Nie odreagowuj w drinkach i przeróżnych napojach wyskokowych, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Trzymaj się z dala od wszelkiego typu używek, bo nie są one żadną pomocą i rozwiązaniem problemów. Zamiast tego, wyjdź ze znajomymi do kina, teatru, na koncert- tym skuteczniej poprawisz sobie humor!

Warto zobaczyć: Czy osoby będące w stałych związkach chętnie zdradzają?

Znajdź sobie zajęcie

Żeby pozbyć się ciągłego myślenia o tym, co się stało, zajmij się czymś. Skup się na pracy, posprzątaj mieszkanie, a może pomyśl o małym remoncie? Skupienie uwagi na wszystkim innym dookoła będzie dobrym lekarstwem na zachowanie trzeźwości umysłu.

Fot: Thinkstock


Zobacz też:

ID galerii:618Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 13.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×